DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #978479  autor: greenrs
 18 lut 2018, 17:51
Kilka razy natknąłem się na informacje sprzed ponad pół roku, że po aktualizacji do Androida 7 przestał działać roaming. Czy problem został już naprawiony?
Poza tym obawiam się nieco o ewentualny serwis. Mam laptop Lenovo i niestety nie mam dobrych doświadczeń z tą firmą.
 #982024  autor: greenrs
 08 mar 2018, 18:17
Pociągnę temat dalej :wink: bo ostatnio spodobał mi się Sony Xperia XA2. To tegoroczna nowość na Androidzie 8 no i wygląda znacznie lepiej niż jej poprzednicy. Pola pod i nad ekranem zostały mocno odchudzone i całość sprawia dość solidne wrażenie. Czytałem kilka testów - wszystkie raczej pozytywne a zwłaszcza bateria, na której jak wcześniej pisałem mi zależy.
Czy ktoś miał z nią już jakąś styczność i mógłby podać konkretne argumenty za lub przeciw? Kwestie wygląda pomijam, bo wiadomo, że jednym może się podobać, innym nie. Ja akurat zaliczam się do tych pierwszych :D
 #982029  autor: harys
 08 mar 2018, 18:41
Podstawowy przeciw- cena. 1500 to za dużo, za 2-3 miesiące jak uda się wyrwać koło tysiąca, czy ciut poniżej to spoko. Fajny, kompaktowy telefonik
 #982031  autor: greenrs
 08 mar 2018, 18:45
harys pisze:Podstawowy przeciw- cena. 1500 to za dużo, za 2-3 miesiące jak uda się wyrwać koło tysiąca, czy ciut poniżej to spoko. Fajny, kompaktowy telefonik
Na portalach aukcyjnych można już spotkać pooperatorskie nówki za 1100 - 1200 zł.