DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #969138  autor: córa
 30 gru 2017, 21:49
Szukam smartphone'a z aparatem, ktory bedzie robil dobre zdjecia, do 1000zl. Jesli istnieje model w tym zakresie, ktory nakreci wzgledny filmik to w ogole bedzie super.
Maz ma Huawei p10 Lite, zdjecia w dzien robi ok, wieczorem wychodza juz srednie, filmiki tez srednio. Znajde cos sensownego w tym budzecie? Nie musi to byc zadna nowosc.
Z gory dziekuje za pomoc.
 #969139  autor: harys
 30 gru 2017, 21:50
Musi byc nowy czy moze byc uzywany?

Wysłane z Le Pro 3
 #969146  autor: córa
 30 gru 2017, 22:23
Raczej nowy.
Myslalam nad Moto G5 Plus albo Huawei Nova, ale nie wiem czy bym byla zadowolona.
Warto brac pod uwage Xiaomi? Znajomej wychodza bardzo fajne fotki, a filmiki tez niczego sobie, tylko nie wiem, jaki ma model.
 #969154  autor: Eragon
 30 gru 2017, 23:54
Oczywiście że warto brać pod uwagę Xiaomi. Jednakże do 1000zł może być ciężko.
Xiaomi ma 2 serie produktów:
- Redmi
- Mi

Redmi ma aparaty takie sobie, ale akceptowalne.
Za to seria Mi może się pochwalić tymi lepszymi kamerami. Mi6 4/64 bywa za mniej niż 1100zł w Chinach.
Aczkolwiek, niezłym wyborem będzie też MiA1. Będziesz na pewno zadowolona z tego sprzetu.

:smt006
 #969156  autor: córa
 31 gru 2017, 00:34
Czyli to Lenovo badz Huawei sobie odpuscic?
Teraz mam Lumie 830 i gdyby nie totalny brak aplikacji (coraz mniej jest tego na WP) i ciagle ubytki w pamieci bym pewnie jeszcze troche pouzytkowala, ale szczerze mowiac to coraz bardziej mnie ten telefon frustruje.
A Xiaomi Mi Max 2? Tylko jak patrze w specyfikacje to wielkoscia to on tablet bardziej przypomina.
Ew. Troche dolozyc i Samsunga Galaxy S6?
Co najlepsze z tej trojki?
Xiaomi mi a1/max2 i samsung galaxy s6?
 #969252  autor: Eragon
 31 gru 2017, 16:14
Aparat? Najlepszy ma S6. Tylko że wtedy używka, słaba bateria,no ale jednak aparat ciągle na wysokim poziomie.
Potem A1.
Max 2 ssie na końcu.

:smt006
 #972265  autor: giver1
 16 sty 2018, 13:11
Też lubię xiaomi i tym zakresie cenowym możesz poszukać mi5s plus https://www.aze.com.pl/pl/p/Telefon-Xia ... -128GB/602 to naprawdę dobry fon, aparat tu jest już na zadowalającym poziomie, a poza tym bardzo dopracowana nakładka miui, 6 GB ram, Snapdragon 821 i bateria 3800 mAh - sam się na niego czaję i myślę, że niedługo się skuszę.