DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #965364  autor: Kriszi
 10 gru 2017, 13:18
Witam,
postanowiłem sprawić sobie w końcu porządny sprzęt (do tej pory korzystałem z Asus Zenfone 4 A450CG).

mój budżet : 2500 zł (jeśli będzie warto mogę dołożyć do 3000).
gdzie i jak zamierzam dokonać zakupu : Sklepy internetowe, odrzucam allegra i chiny.
nowy czy używany : Nowy
preferowany rozmiar wyświetlacza : Obojętnie
preferowany system mobilny : Android, ewentualnie IOS
do czego będę używać urządzenia : Głównie internet, aparat, GPS, muzyka
najważniejsze wymagania : Przede wszystkim wydajność, dobra optymalizacja, dobre zdjęcia, aby wytrzymywał jeden dzień bez ładowania, chciałbym aby telefon mógł mi posłużyć z 3 lata.

Myslałem nad S8, ale zatknąłem się na problem różowych ekranów? Nie do końca wiem jak to teraz z tym wygląda. Dziękuję za odpowiedzi.
 #965370  autor: ReVoLTEa
 10 gru 2017, 13:33
Samsung galaxy S8, jak coś większego to S8+, jak zabawy jeszcze większym + rysik to Note 8.
Różowy ekran to bzdura, ciągle wypuszczają jakieś poprawki i aktualizacje także nawet gdyby to poprawią, poza tym jest kalibracja koloru w menu S8. Bawiłem się nim u koleżanki i nie zauważyłem żadnego "problemu różowych ekranów".
Sam używam S7 i jestem zadowolony, korzystanie z niego to przyjemność, bateria 3000mAh spokojnie na dwa dni wystarcza. Możesz też zwrócić uwagę na S7 edge, tu masz baterię 3600mAh (w S8 jak dobrze pamiętam jest 3000mAh).

Do podanych przez Ciebie założeń użytkowania wszystkie wymienione telefony spełniają z zapasem;-)
 #965845  autor: vonski
 12 gru 2017, 16:25
Wyraźnie słabszy aparat.

Tapatalk @ Galaxy S7
 #965932  autor: Wolfp
 12 gru 2017, 21:48
W moim Galaxy S8 nie mam problemu z różowym ekranem i jestem zadowolony z wyboru. Jakiś czas się przed nim broniłem, bo wydawał mi się zbyt wąski, ale po kilku dniach się przyzwyczaiłem. Oprócz hardware na plus ergononia - super leży w ręce i dobrze w...kieszeni :D nie odstaje, nie wybrzusza sie jak większość moich starych smartfonów. Trochę jest śliski i trzeba uważać, żeby nie wyleciał z dłoni w rękawiczkach. Prócz tego oceniam go na plus

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka