DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #965143  autor: Mitarr
 08 gru 2017, 21:54
Szukam smartfona którego możnaby nazwać flagowcem z obsługą dual sim.
Przeglądałem już dużo smartfonów i wszystkie dualsimowce mają jakieś wady.
Zależy mi przede wszystkim na szybkości smartfona ( cpu + gpu ), bardzo dobrej jakości rozmów i zasięgu, dobrego aparatu, pamięć wewnętrzna minimum 32 gb ( ale wtedy z rozszerzeniem w postaci karty microsd ) najlepiej 64 gb, dopracowanego androida żeby nie trzeba było szukać innych romów i oczywiście dualsima.

Myślałem nad Mi6 ale on ma dużo problemów z androidem, ciągle jakieś bugi i brak pasma B20 LTE.
LG G6 Dual sim ale nie ma oficjalnej wersji na europę.
 #965211  autor: piotrzet
 09 gru 2017, 12:39
A XZ Premium DS? Spokojnie w tej cenie kupisz do tego ma szybkie aktualizacje, 64GB, dobry aparat.

https://www.speedtest.net/result/a/6235774785.png
 #965409  autor: Mitarr
 10 gru 2017, 16:19
zastanawiam się aktualnie pomiędzy Nokia 8, Mi Mix 2 oraz HTC U11 który chyba ma dual sima w normalnej dystrybucji krajowej w sklepach.
 #966462  autor: Mitarr
 15 gru 2017, 20:06
Sporo czytałem o HTC U11 i jest to generalnie bardzo dobry wybór ale ... dużo osób skarży się, że obudowa szklana na tyle i przodzie pęka od samego patrzenia prawie... ktoś nawet pisał, że wieczorem było ok a ranem jak się obudził to tył pęknięty był... Ktoś coś więcej na ten temat ?