DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #958906  autor: Mateusz88888
 01 lis 2017, 18:48
Witam!
Mam taką bardzo ważną sprawę... Hmmm moja kochana mamusia jest starej daty. Ma do piero może 50 lat ale nie siedzi na komputerze, na laptopie. Nie korzysta z takich urządzeń. Telefon to ma stare 2 telefony. Jedną Nokię 3310! Tak 3310 oraz jakaś motorolę starą otwieraną. Po prostu kobieta starej daty. Zbliżają się mojej mamy urodziny. Chciałbym kupić jej nowy telefon DOTYKOWY. Tak wiem ryzykowne! Ale chcę, i będzie musiała się zmusić i nauczyć z niego korzystać! Moja mamusia często wyjeżdża za granicę do pracy na nawet 6 miesięcy, i kontakt tylko telefoniczny, A tak bym zadzwonił video z kamerą z przodu, czy tam nawet z whatsapp z kamerą. Musi się zmusić i nauczyć z niego korzystać. Do piero za 3 miesiące jedzie znowu do pracy i póki co może się w polsce uczyć.

Teraz pytanie jaki telefon ? Moja mamuśka nigdy nie korzystała z aparatu w telefonie ani nic, wiadomo w tych 2 telefonach nic takiego nie ma. Ale będzie musiała się nauczyć !

Także poszukuję dla mojej mamy telefon. DOTYKOWY!

Cena hmm ? myślę, że do 450 zł ( może być za 250, 300 zł, za 400 zł tylko, żeby miała i się nauczyła ) powinno być ok w miarę coś sensownego dla kobiety, która nigdy nie miała styczności z takim sprzętem, także nie spodziewam się co nie wiadomo na tym telefonie moja mamusia by nie robiła. ( P.S 2 miesiace temu kupiłem jej w prezencie laptopa 15.3 cali na dzień dzisiejszy 2 razy go tylko włączyła.... eh życie ) Ale telefon mu się zmusić.

Telefon oczywiście NOWY i chyba najlepiej ANDROID.

Ktoś coś ? myślałem o XIAOMI Redmi 4A 16/2GB ale ja się nie znam.

MOŻE JAKIŚ FACHOWIEC POLECI COŚ ?

Czego oczekuję ? By mama nauczyła się tak na prawdę

1, Pisać sms, dzwonić
2. Robić zdjęcia aparatem przód i tył
3. Dzwonić tzw video rozmowa z zagranicy.

i internet w miarę obsługa whatsapp i czasem mmsa wysłać ze zdjęciem

POZDRAWIAM!
 #958936  autor: Eragon
 01 lis 2017, 20:43
Ano Xiaomi to najlepszy wybór.
Albo 4A 2/16
Albo 4X 2/16 który to już jest zauważalnie lepszy.
Zakup? No chyba czajna..

:smt006
 #959241  autor: super_electric
 03 lis 2017, 18:31
Ty Mateusz88888 : pomyśl o tel.-u Samsung galaxy j5. Moja mamunia i ja mamy takie smartfony i uważamy że są niezawodne. Pozdrawiam. S_e
 #965063  autor: Mateusz88888
 08 gru 2017, 12:38
Witam ponownie...

zna się ktoś z was na etui? U Mnie w mieście byłem w 4 sklepach, nigdzie nie ma tego etui. Poszukuję etui do telefonu Xiaomi Redmi 4a. Muszę coś z allegro. Nie chcę byle jakiego tylko dobre, gdyż jest to telefon mojej mamy, a ona ma "talent" do wypadywania jej z rąk na podłogę... U Mnie w mieście nie mogę znaleźć więc pozostało allegro. Szkło hartowane mam naklejone bo było, ale etui brak. Nie znam się,a nie chcę byle jakiego etui, gdyż jak już wspomniałem telefon ma racje upadania na podłogę...

Ktoś coś poleci ? Jestem na allegro ale widzę widzę, i nie wiem co wybrać są jakieś różne rodzaje

Crystal case179373
Futerały1602224
Kabury129571
Pokrowce silikonowe1527295
Skiny11068


tylko, że to mi nic nie mówi....

może ktoś coś polecić z allegro ?
Kod: Zaznacz cały
http://allegro.pl/etui-xiaomi-redmi-4a-pancerne-armor-case-szklo-i6794513559.html#thumb/3
albo może to?
Kod: Zaznacz cały
http://allegro.pl/etui-portfel-fancy-case-xiaomi-redmi-4a-szklo-i6922263210.html
albo to
Kod: Zaznacz cały
http://allegro.pl/xiaomi-redmi-4a-etui-portfel-szklo-9h-kolory-i7055789311.html