DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #957295  autor: onylou
 23 paź 2017, 19:50
Zastanawiam się nad poniższymi modelami. Jeśli doradzicie to napiszcie dlaczego akurat ten ;)
1)Galaxy s6 32GB 879zł 16mpx i 5 mpx
2)Galaxy j5 16GB 857/829zł 13mpx x2
3)Samsung A6 32GB 1275 zł 16 mpx x 2
4) Xiaomi Redmi Note 32 GB 799zł 13mpx i 5 mpx

Myślę nad Redmi i mam dylemant miedzy s6 a j5

Ogolnie mam htc desire 620 i większego gówna nigdy na oczy nie widzialem . :evil:
 #957298  autor: molopl
 23 paź 2017, 19:53
Tez miałem podobny dylemat i skończyłem na s6 edge... Ale to za chwilę będę posiadaniu. Zamówione...
Uzupełnij o wymagania to wtedy lepiej Tobie użytkownicy doradzą
 #958487  autor: seba1976
 29 paź 2017, 22:05
Ja jestem za Xiaomi ze względu na stosunek jakości do ceny, poza tym ma dobry wygląd
Jeśli chodzi o oprogramowanie to ma najnowszą wersją systemu operacyjnego, któea wydaje się być nadal aktualizowana. Poza tym, co najbardziej mi się spodobało, oprócz baterii, to dodatki: Radio, podczerwień, duża bateria ...

Krótko mówiąc najlepsza cena i bateria. A tak swoją drogą, moim zdaniem nie warto dziś już kupować telefonu z pamięcią 16 GB.

A tak swoją drogą możesz poczytać opinię użytkowników np tutaj https://www.kimovil.com/pl/opinie/xiaom ... l-3gb-32gb
 #958523  autor: forum_tg
 30 paź 2017, 09:06
polecam:
Samsung A6 32GB
droższy od pozostałych wymienionych przez Ciebie modeli, ale wg mnie jest najlepszy z nich. Pytanie czy możesz zapłacić ok 400 zł więcej.
Jeśli miałby być tańszy, to brałbym J5
 #958524  autor: vonski
 30 paź 2017, 09:09
Nie ma takiego modelu jak Samsung A6.
A3, A5, A7, w Korei jeszcze A9. Chyba, że chodzi o S6?
 #958999  autor: bedziebangxd
 02 lis 2017, 09:46
s6 chyba z wyminionych najlepszy
Jednak u wszystkich kumpli co mają samsungi , np a5 2016 po pewnym czasie zaczyna ostro lagować
Ja mam kilka miesięcy huaweia nova i jeszcze żadnych lag nie zauważyłem, więc polecam
Do 1200 znajdziesz wymoderowano-Remington