DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #955898  autor: craashu
 13 paź 2017, 21:32
Nie mogę się zdecydować...

W jednym ze sklepów z elektroniką trwa aktualnie promocja i oba te modele kosztują 1299zł. Co Wy byście wybrali? Telefony wydają się podobne, recenzje też nie są jednoznaczne, wskazują na H8 ze względu na niższą cenę... natomiast teraz ta cena się wyrównała i mam poważny dylemat. Będę wdzięczny za wskazanie plusów i minusów, co może pomoże mi wyborze :).
 #955969  autor: surykatka86
 14 paź 2017, 19:25
P9 - chociaż to opinia subiektywna, bo właśnie takiego nabyłem :). Właściwie to identyczne telefony, na plus P9 działa nieco lepszy monochromatyczny aparat. Honor 8 ma 4 GB Ram i np. port podczerwieni. Widziałem oba modele na żywo i zadecydowała jedna rzecz: P9 wykonany jest z bardziej matowego tworzywa przez co mniej łapie odciski. Honor ładnie wygląda na zdjęciach ale obudowa bardziej się palcuje. Cokolwiek nie wybierzesz będziesz zadowolony.

Daj znać na czym staneło :)
 #955981  autor: craashu
 14 paź 2017, 20:46
Jeszcze nie kupiłem ale raczej wybiorę Honor 8, tylko poszukuję wersji granatowej w rozsądnej cenie ale nie jest o to łatwo :). Skoro to są w sumie identyczne telefony to z wyglądu mi się bardziej podoba H8.
 #956033  autor: bazooka
 15 paź 2017, 10:54
H8 - dla mnie najważniejszą cechą wyróżniającą jest: AKTYWNY DUAL SIM.
Prawdopodobnie jeden z ostatnich smartfonów posiadających tę funkcję, podobno Huawei/Honor już z tego zrezygnował i nie będzie takich produkował. W pewnym momencie oczekiwałem na spadek ceny H8 przy pojawieniu się H9. H9 obecnie zaledwie 300-400zł droższy od o rok "starszego brata"... coś w tym musi być...
Również szukałem granatowego, i do tego w najlepszej wersji 4GB/64GB (AL10), oprócz możliwości ściągania z Chin (gwarancja zdaje się być tylko roczna, bo nie obowiązują przepisy UE) - znalazłem go tylko tutaj (też dają tylko rok gwary!): KLIK
Naprawdę nie robię reklamy, ale to już mój drugi Honor kupiony w tym sklepie (do dziś żonka używa H6 - zaraz mu stukną 3 lata) i za to otrzymałem rabacik na nowy zakup. :)
 #956118  autor: harys
 15 paź 2017, 20:48
Technos-pytanie czy to wersja europejska czy chińska( technos to dość duży importer chińszczyzny), jeśli chińska to nie ma lte800.
Cena też taka sobie skoro niedużo drożej kupi honora 9
 #956220  autor: FKS_91
 16 paź 2017, 16:30
Ja mam wrażenie że obudowa w p9 jest troszkę lepsza. W sensie że mniej błyszcząca i mniej palcuje się :) Niektórzy zwracają na to uwagę :)
 #956445  autor: pakierhakierxd2
 18 paź 2017, 12:08
To praktycznie to samo ;)
Tylko w Honor 8 jak kupisz zaopatrz się w porządny pokrowiec .
Ja jak miałem to pobiłem tył i 200zł musiałem zabulić ;)

Pozdrawiam :)