DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #955051  autor: siemkasiemka
 09 paź 2017, 00:46
Cześć, tato zmienił sieci i ma do wyboru w abonamencie 4 telefony, zależy mi żeby wybrał jak najlepszy dlatego zakładam ten temat
Lenovo K6 note
Lg k10 2017
Huawei p8 lite
sony xperia l1

któren z tych telefonów jest najlepszy, najbardziej zależy na tym aby podziałal dość dlugo i nie siadł po paru miesiącach, bardzo prosze o poradę ktory dla niego wybrać bo zależy mi żeby miał fajny sprzęt. Niestety wybór jest tylko i wyłącznie z tych 4 telefonów.
Z góry dziękuję i pozdrawiam.
 #955211  autor: FKS_91
 09 paź 2017, 22:08
Ja bym brał chyba p8 lite. Musi być tel na abonament ?? Nie lepiej byłoby wziąć abonament bez tel i kupić np tel na raty 0% ?? W skepach typu euro sferis nie ma problemu teraz jeszcze na allegro są :) Będziesz miał większe możliwości :)
 #955385  autor: Kozik_7X
 10 paź 2017, 23:18
Zakładając że tato nie jest jakimś bardzo zaawansowanym użytkownikiem smartfonów, to P8 Lite (o ile to jest 2017 - tego starszego modelu chyba już nie oferują) w zupełności wystarczy i będzie wygodny w użytkowaniu.
Ogólnie wszystkie poza Xperią są ok. model od sony to kiepski wybór - mało pamięci, mało miejsca na dane, kiepski procek, mała bateria.
 #955398  autor: arczi
 11 paź 2017, 07:19
Huawei p8 lite - zdecydowanie ten model, żadnych LG czy Lenovo, ten Sony też odpada

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka