DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #951362  autor: NicNieWiem
 19 wrz 2017, 16:58
Witam, tak jak w temacie przyszedł czas na zmianę telefonu. Zależy mi na tym żebym mógł sprawnie posługiwać się aplikacjami takimi jak snapchat, instagram, facebook, twitter, był normalnych rozmiarów (nie takich jak np. iphone 6s plus) i przede wszystkim miał bardzo dobry aparat bo na nim zależy mi chyba najmocniej. Warto kupować iphone 6s czy do 2 tysiecy znajde coś lepszego ?
 #951390  autor: NicNieWiem
 19 wrz 2017, 18:47
Naprawde robi takie dobre zdjecia ? Bo podkreslam że głowny nacisk kłade na aparat. Wiadomo że procesor i wszystkie elementy związane z szybkością działania telefonu też są ważne ale aparat to jeden z priorytetów a samsungi do tej pory mnie nimi nie przekonywały
 #951404  autor: Eragon
 19 wrz 2017, 19:11
No niestety. Samsungi to gówno. No ale przy serii S jednak się chłopaki starają. Przynajmniej w aparacie ;)

:smt006
 #951461  autor: Remington
 19 wrz 2017, 21:12
Poczytaj o różnicach, bo Android a iOS to dwa różne światy. W iOS masz zamknięty system, mniej możliwości, za to zero ryzyka z niekompatybilnością czy wirusami. W Andku na odwrót. Aparaty obu modeli są porównywalne.
 #951739  autor: Lawrence72
 20 wrz 2017, 22:05
Cięzko jednoznacznie odpowiedz na to pytanie - zależy czego oczekujesz.
Jeżeli chodzi o iOS dostajesz płynnie działający, bezproblemowy system, wizualnie prezentuje się lepiej od konkurencji. Sam korzystałem kilka lat i zero problemów.
Natomiast jeżeli lubisz pogrzebać w systemie, mieć więcej możliwości i rożnych opcji to tutaj lepszy będzie Android, pod tym względem jest bardziej otwarty na użytkownika niż iOS.
 #951746  autor: NicNieWiem
 20 wrz 2017, 22:27
pomóżcie mi w wyborze półtoraroczny iphone 6s vs LG G6, z gory dzieki za odpowiedzi. UP-nie lubie pogrzebac w systemie i szczerze mowiac w ogole nie znam sie na telefonach, dla mnie sluza one tylko i wylacznie do robienia zdjec, korzystania z aplikacji, dzwonienia i słuchania muzyki
 #951776  autor: kemsinenu
 20 wrz 2017, 23:36
iPhone 6s. Kup, poużywaj, w najgorszym przypadku sprzedasz za parę miesięcy, ale wątpię że do tego dojdzie. Warto przed zakupem sprawdzić stan baterii programem coconutBattery.
 #951893  autor: babeo
 21 wrz 2017, 16:00
Remington pisze:Aparaty obu modeli są porównywalne.
Tu się nie zgodzę. Jako fotograf amator, już wiem że aparat w smartphone musi mieć optyczną stabilizację obrazu. W małych gabarytowo iPhone ta pojawia się dopiero od iP7. W tym budżecie i wymaganiach - głos za S7 lub ewentualnie G6.