DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #943945  autor: Ghotti
 08 sie 2017, 10:18
Tak wiec ...

dual sim, bdb dobra bateria, szybkość działania, LTE, dioda powiadomień

Wstępny wybór:
Kruger&Matz Live 5+
Lenovo P2
XIAOMI Redmi Note 4 PRO 32/3
XIAOMI Redmi Note 4X Dual 64GB/4GB Black

cena 1000pln +/- stówka chce go dziś zamówić ... najbardziej do mnie przemawia Lenovo ;) ale ten Kruger wyglada tez spoko

P2 http://allegro.pl/lenovo-p2-lte-32gb-du ... 9235fe0c14
Kruger jest w Xcom

XIAOMI bawiłem się przez chwile w xcomie własnie wygladaja na strasznie tandetnie zrobione wiec chyba kruger vs lenovo
 #944065  autor: Kozik_7X
 08 sie 2017, 21:10
Dla mnie ta P2 wygląda bardziej kiczowato od Note 4 :D Ale jest wydajniejszym urządzeniem, tego nie można mu odebrać. Do tego ekran AMOLED, Gorilla glass, lepszy aparat, potężna bateria 5100 mAh. Tyle że też jego cena rynkowa jest znacznie wyższa ;) P2 normalnie kosztuke ok. 1300 zł, podczas gdy Note 4 z europejskich dystrybucji (aze, sferis, proline) można dostać za 700 zł.
Z krugerem do czynienia nie miałem.
 #944314  autor: FKS_91
 10 sie 2017, 12:55
Brałbym tego P2. Ciekawy telefon z bardzo mocną baterią. Teraz z tymi wszystkimi nowościami które telefony mają to ważne jest żeby nie trzeba było stać tylko przy ładowarce. Note z tego co kojarzę to nie ma dużo gorszej baterii ale chyba bym się kierował bardziej w p2