DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #941297  autor: sleepwalker
 26 lip 2017, 11:03
Witam wszystkich,
za kilkanaście dni planuję kupić nowy telefon. Jako, że na rynku, co chwilę pojawia się coś nowego, ciężko jest wybrać. Może bez zbędnego rozpisywania się napiszę, co bym chciał, aby ten smartphone miał w sobie: 
- ekran: min. full hd
- procesor: Qualcomm Snapdragon 835
- ram: min. 6gb
- pamieć: min. 32gb 
- cena: maksymalnie 3000zł
Myślałem nad kupnem OnePlus 5, ale może ktoś zaproponuje coś innego. 
Z góry dziękuję za pomoc. 
 #941343  autor: vonski
 26 lip 2017, 13:44
Xiaomi Mi6, HTC U11, ZTE nubia Z17.
Każdy jest dobry, póki nie podasz wymagań.

OP5 póki co to pasmo drobnych wpadek i błędów.
 #942419  autor: FKS_91
 31 lip 2017, 11:31
S8 spokojnie da rade kupić już w okolicach 2.5 k też dobra opcja albo wspomiany wczesniej u11 lub p10
 #942431  autor: vonski
 31 lip 2017, 11:53
S8 nie ma 6GB RAMu.
 #942610  autor: sleepwalker
 31 lip 2017, 21:20
Niestety budżet zmalał do ok 2600 :'( A czy xiaomi mi6, huawei p10 lub galaxy s7 brać pod uwagę. Chodzi mi głównie, żeby był szybki i nie mulił (wiem, że teoretycznie żadne z tych telefonów nie mulą, ale z czasem i to nadejdzie, wiem z doświadczenia :) ), miał wsparcie, np. aktualizacje itp. oraz nie pochodził ze stron typu aliexpress.
 #942638  autor: vonski
 31 lip 2017, 22:24
Każdy da radę. Mi w P10 nie podoba się grzanie obudowy przy intensywnym użytkowaniu.

Mi6 jeszcze w rękach nie miałem.

Mój S7 mimo zawalenia mnóstwem aplikacji i multimediów działa tak samo jak w dniu zakupu.

Tapatalk @ Galaxy S7
 #943792  autor: FKS_91
 07 sie 2017, 11:29
Faktycznie nie ma 6gb ram. Ale teraz jeśli bierze się pod uwagę s7 i budżet do 2600 zł to uż jednak wolałbym s8 którego idzie znaleźć do takiej ceny. Albo rzeczywiście mi 6.