DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #934429  autor: kellyx0
 26 cze 2017, 13:20
Witam,

Poszukuje telefonu używanego/nowego do około 1500 złociszy polskich. Zależy mi głównie na trzech rzeczach w telefonie: dobry aparat, dobrze łapał sygnał gps i sieć oraz miał porządną jakość dźwięku przez słuchawki. Głównie do pisania sms, dzwonienia, nawigacji i muzyki. Nie potrzebna jest ultra wydajność, bo nie będę na nim grał/patrzył na YT itd. Obecnie posiadam Xperie Z C6603 od ~3 lat i chodzi płynnie bez żadnych freezów, ale przydałby się lepszy aparacik.
Nie interesują mnie Samsungi.
Pozdrawiam ;)
 #934443  autor: Eragon
 26 cze 2017, 13:44
Xiaomi Mi6, Honor8, Hujałej P10, LG G5 a pozostając w rodzinie to np. Xperia X Performance.
Z takich bym wybierał....

:smt006
 #934602  autor: FKS_91
 26 cze 2017, 23:20
Eragon pisze:Xiaomi Mi6, Honor8, Hujałej P10, LG G5 a pozostając w rodzinie to np. Xperia X Performance.
Z takich bym wybierał....
Twoje propozycje to nie bardzo sie mieszczą w widełkach cenowych. "hujałej" jak go nazywasz to według mnie bardziej dopracowana wersja xiaomi (np aparat).

@kellyx0 możesz zerknąć na huaweia nova, bardzo fajne zdjęcia robi w średnich warunkach atmosferyczno-świetlnych i jest dosyć wydajnym telefonem.
 #934641  autor: Eragon
 27 cze 2017, 09:29
Ah, miałem na myśli ubiegłorocznego flagowca tj. P9.
I bardziej dopracowana to właśnie tylko w aparacie...

:smt006
 #935392  autor: kellyx0
 29 cze 2017, 17:22
Dzięki bardzo, padło na P9, wyrwałem za 900 z ponad rokiem gwarancji, chodzi jak burza z porównaniem do Z'tki :D
@Do zamknięcia