DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #933748  autor: zakulka
 23 cze 2017, 18:31
Witajcie!

Zostałam poproszona o "wynalezienie" telefonu jak w temacie. Możliwa dopłata, ale niezbyt duża. Sprzęt do podstawowych zastosowań, głównie rozmowy i korzystanie z Internetu. Warunek numer jeden: solidność oraz stabilność.

O ile sama się orientuję, pewnie dużo osób poleci Xiaomi. Nie mam nic przeciw temu, byle nie bawić się we wgrywanie softu itd. Nie na głowę moją ani kupującego, Dostępność w sklepach też jest ważna. Telefonu nie szuka pasjonat a sprawa wygląda dość pilnie - dotychczasowy się zepsuł.

Z góry dzięki,
pozdrawiam
 #933751  autor: Eragon
 23 cze 2017, 18:47
570zł za Redmi 4x, 3/32, bez wgrywania softu, przesyłka z Chin, w tydzień - dwa w domu, kolor złoty. Czarny droższy. No to tak zaszalałem.
Bo skoro nie szpaner to możliwy jest 2/16 za 491zł a nawet i mniej...

A Xiaomi, bo po prostu za taką kasę jest to najlepsza marka. Z największą gwarancją dobrze działajacego telefonu.

:smt006
 #933765  autor: Eragon
 23 cze 2017, 19:52
Ano. Zapomniałem o nich. Ale ten proces zakupu jest taki z d@@y wzięty...
Ah, i ogarnij kolory, bo skoro ja nie mogę... :P

:smt006
 #933778  autor: Cougar
 23 cze 2017, 20:57
a co jest nie tk z procesem zakupu? bo chce kupić tego Redmi 4X :P (jeszcze nic tu nie kupowałem)
 #933779  autor: Eragon
 23 cze 2017, 21:01
A nic, nic ;)

:smt006
 #933788  autor: motov3
 23 cze 2017, 21:42
Eragon no odpowiedz, widzisz ze masz FANA :)

Obrazek
 #933789  autor: Eragon
 23 cze 2017, 21:48
A żeby Ci się popsuło Xiaomi ! -,-
Dobranoc.

:smt006
 #933790  autor: Cougar
 23 cze 2017, 21:49
czyli problem z gwarancją (ale jestem mądry :P ) (wiedziałem że z gwarancją by były problemy i mam to gdzieś #YOLO :P )
 #934799  autor: zakulka
 27 cze 2017, 17:58
Jakieś kontrpropozycje?

Sprawa pilna, dwa tygodnie czekania to jednak dużo. Jeżeli Xiaomi wygra, proszę Eragon, podaj jak najpewniejsze źródło zakupu.
 #934805  autor: Eragon
 27 cze 2017, 18:15
1. https://www.banggood.com/Xiaomi-Redmi-N ... 3542015122

Możesz mieć ten sprzęt za ok 550zł.

2. https://pl.aliexpress.com/store/product ... 0.0.Vk754N

A jeśli coś z mniejszym ekranem, to tu złoty za 532zł.

Pewne one są wszystkie. Nawet ten który w poście był wcześniej.
Tylko różnią się czasem przesyłki, jej kosztami, ewentualną gwarancją itp...

:smt006
 #934831  autor: Eragon
 27 cze 2017, 19:49
No ok. Dostępny od ręki, ale mniej ram, gorszy aparat, gorszy procesor, gorsza obudowa, gorsza bateria i polska gwarancja.

Za tą kwotę, najlepszy w PL, ale ja siegam wyżej... :P

:smt006