DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #933196  autor: xiko123
 21 cze 2017, 12:28
Witam,
Kupuję tacie telefon i mam takie pytanie. Warto dopłacić 100 zł do Xiaomi redmi 4x?
Z tego co sprawdziłem to różnią się tylko procesorem, redmi 4x ma snapdragona 435, a redmi 3s ma snapdragona 430.
 #933350  autor: Eragon
 21 cze 2017, 22:02
Procek to różnica minimalna,
4x ma nowszy Bluetooth,
prawdopodobnie minimalne lepsze fotki ( na poziomie optymalizacji softu)
nieco bardziej premium obudowa
I niestety - ale ma 7.1.2
podczas gdy 3s na wieki pozostanie na 6.0.1
Czy Andek coś daje... nie mam pojęcia. Przy MIUI, może lepszą optymalizacje czasu pracy na baterii.
Tyle; )

:smt006
 #933377  autor: FKS_91
 21 cze 2017, 23:48
Eragon rozłożył na czynniki pierwsze tą sytuację :) według mnie chyba warto :) oczywiście jeśli to nie jakiś duży kłopot :) ja taką rozkminę miałem czy dopłacić do novej a myślałem jeszcze nad p9 lite dopłaciłem (wtedy w stówki musiałem) ale tylko dlatego że w sferisie mogłem wziąć na raty :)