DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #932631  autor: subsea
 18 cze 2017, 21:53
Cześć
Mam od półtora roku s6, ale telefon ma problem z gniazdem ladowania, a ze jest popękany na obudowie to serwis zyczy sobie 650 pln za wymiane:D
Pomyslalem nad kupnem czegos nowego. Mialem juz samsunga, wiec wzialbym cos innego. Apple odpada, mam maca i ipada i tyle wystarczy. Zalezy mi na takim aparacie lub lepszym jak w s6, plynnosc, plus bardzo dobre wyjście sluchawkowe (mam drogie sluchawki, ktore chcialbym w pelni wykorzystac).
Znalazlem koreanska wersje LG g6 z daciem na necie, co o tym sadzicie. Moze jakies inne propozycje? Slyszalem o zte, ale design mi w ogole nie podchodzi.
 #932637  autor: Eragon
 18 cze 2017, 22:05
A taka koreańska, to będzie miała jakąkolwiek gwarę ?
Rozważyć możesz również HTC U11/10 oraz ewentualnie Sony X Performance.
Ah, i poczekaj co ciekawego pokaże OnePlus 5.

:smt006
 #932640  autor: subsea
 18 cze 2017, 22:16
Znalazlem na bludiode. Oni sprowadzaja i maja w miare dobra opinie. Niby rok gwarancji i 2 lata rekojmi. Ale jak pisalem juz sparzylem sie na gwarancji u samsunga. Co do HTC u 11 to za drogi. Samsung spisuje sie super (poza ladowaniem), wiec nie widze sensu brac drozszych telefonow. Myslalem nad htc 10 ale tez jest tyle wersji, ze mozna sie pogubic. sony x perf i one plus calkiem w porzadku. Choc nie wiem czy lg z daciem nie bedzię lepszy na sluchawkach?
 #932642  autor: Eragon
 18 cze 2017, 22:30
Dobre pytanie. W muzyce na pewno lepszy będzie V20.

:smt006
 #932661  autor: subsea
 18 cze 2017, 23:28
To jest chyba ten sam dac co w lg v20, a slyszalem ze starsze lg, w tym v20 maja kilka problemow, powidoki, bootloader, klopoty z aktualizacjami, a g6 to jest produkt miedzynarodowy i mam nadzieje, ze lepiej dopracowany. Gdyby nie te klopoty bralbym v20. jest tansza i ma lepszy aparat.
 #932665  autor: Eragon
 18 cze 2017, 23:34
Yep. Tylko weź sobie jeszcze, przed ostatecznym wyborem, zrób porównanie aparatów w G5 i G6. Żebyś wiedział co zyskasz... i ewentualnie, co stracisz.

:smt006
 #932676  autor: vonski
 18 cze 2017, 23:51
S6 możesz ładować bezprzewodowo... :)
 #932681  autor: subsea
 19 cze 2017, 00:04
vonski chodzi o cala listwe. Sluchawki podczas sluchania muzyki tez co pewien czas wychodza z gniazdka. Tylko nie mów, zebym kupil bezprzewodowe, bo nie po to wydawalem tysiaka;)
Mialem to prawie od poczatku, ale jak juz zglosilem do gwaranta po roku czasu (w miedzyczasie psula mi sie oryg ladowarka i nie bylem pewien czy to wina telefonu czy ladowarki) to akurat mialem juz pekniecie na tylnej szybce i szkielku od aparatu.
Eragon widzialem tez ladne zdjecia g6, wiem ze wiele osob narzeka na ten aparat, ale chyba tam siedzi nowszy sensor niz w s6? powinno byc w miare okej.
 #932688  autor: Eragon
 19 cze 2017, 00:28
Nowszy sensor z automatu nie oznacza lepszych zdjęć. One są po prostu... inne... w różnych warunkach. Dla LG, zaletą są szerokie kadry.

:smt006
 #932706  autor: vonski
 19 cze 2017, 08:33
@subsea: a jak tak, to faktycznie chyba trzeba zmienić :) Ale spytaj sobie w jakimś niezależnym serwisie o o koszty naprawy, pewnie będą o 2/3 tańsi od Samsunga.

A ile w ogóle chcesz (musisz) wydać?