DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #932402  autor: motov3
 18 cze 2017, 00:29
Matti91 pisze:Tak na wstępnie mało kreatytwnym debilem...
Wiem o tobie tyle ile sam napisales. Piszesz ze nie jestes dzieckiem a masz spore problemy z logicznym rozumowaniem.

Jesli tyle biegales po sklepach, czytales, porownywales - to z pewnoscia uzyles szukajki na tym forum. Gdybys jej uzyl to bys wiedzial ze takich alogicznych zapytan jest tutaj dziennie po kilkanascie.

Wyznaczyles budzet 2500zl. Jest oczywiste ze dostaniesz najlepsza propozycje w tej kasie, a ty za chwile biadolisz, ze za duzo kasy, potem ze ci niepotrzebny smartfon z wodotryskami bo ty nie dziecko (pierwszy raz bym widzial dziecko z najnowszym S8 swoja droga).

Oczywistym ze kupujac przez net - tak naprawde przy takiej kwocie nalezy znalezc sprzet najblizej miejsca zamieszkania i pojechac tam fizycznie. Sprzet Premium kupuje sie tylko tak.
Tylko debil by tego nie wiedzial, wiedzac ze sa problemy z ekranem.

Idac twoim tokiem rozumowania i biadolenia, skoro nie warto wydac 2500-2600 na S8, to i nie warto wydac 2000 na S7/S7 Edge, bo i po co ?
Chlopie wydaj sobie ze 400zl na jakiegos Telefunkena albo Xiaomi 4A a za reszte kup sobie wódki i sie spij porzadnie. Moze wtedy nie bedziesz nad tym marudzil tyle.

Skoro tyle porownywales, powinienes sam wiedziec w czym S8 jest lepszy od S7, G6 i P10. Alogiczne pytanie.

Co do skanera teczowki opowiadasz bzdury ze glowa mala. Ty widziales testy, Ja znam z praktyki jego zastosowanie. Wiec nie ciagnijmy tematu.

kemor44
Nie wiem czy kilkanascie godzin czytania wystarczy. Ja po ponad 20 latach obecnosci w tym rynku - jako user, chyba wszystkich systemow jakie od zarania byly na rynku - wciaz nie jestem zadnym ekspertem, i pewnie nigdy nie bede. Ale sadze, ze jestes zaawansowanym uzytkownikiem.

I pitolisz glupoty znow jak kolega powyzej.
Xiaomi polecane jako relacja jakosci do ceny.
Samsungi polecane jako najbardziej doposazone na rynku produkty Premium.
Lumie poecane tylko wtedy, jesli kogos nie interesuja bolaczki systemu W10m a chce Flagowca.

Obrazek
 #932409  autor: kemor44
 18 cze 2017, 08:30
motov3 pisze:Nie wiem czy kilkanascie godzin czytania wystarczy. Ja po ponad 20 latach obecnosci w tym rynku - jako user, chyba wszystkich systemow jakie od zarania byly na rynku - wciaz nie jestem zadnym ekspertem, i pewnie nigdy nie bede. Ale sadze, ze jestes zaawansowanym uzytkownikiem.
Wystarczy poczytać ten dział i już się jest ekspertem. W każdym przedziale cenowym można dopasować telefon Xiaomi lub Samsung.
W zasadzie można zamknąć ten dział,wystarczy napisać dużą czcionką.
Chcesz kupić telefon ? kup Xiaomi!
Nie chcesz chińskiego telefonu ? kup Samsunga!
 #932412  autor: Eragon
 18 cze 2017, 08:47
Oh, nasz kolega kemor44 jest ekspertem.
Bo ani ja, ani motek, ani vonski, ani reszta, takowymi nie jesteśmy.
Każdy zna jakąś część rynku.

Na chwilę obecną, stworzyłeś 64 posty z których tylko niewielka część znajduje się w tym dziale.
A te które się znajdują, to albo Twój temat, albo płacze w obecnym.
Wszystkim nam jest bardzo smutno że kupiłeś najtańszego Xiaomi i miałeś z nim problem, dlatego wielce Cię zachęcamy do większego uczestnictwa w życiu forum.
Zamiast udzielać się w tym temacie, mógłbyś pomóc ludziom w kilkunastu innych.
Opisywać zalety Soniaków, LG, Motoroli, MyPhone... Przecież na tym polega dyskusja. Każdy proponuje różne argumenty, i ostatecznie, na wierzch, wychodzą te najlepsze. O ile są.

Motek dobrze rzekł. A Ty, chciałbyś widzieć świat w barwach Xiaomi-Samsungowych, no nie?
Boring.
Ok, autor dostał propozycje, usunął już treść, kemor nic nie dorzucił do dyskusji... zmywamy się. Ohayo

:smt006
 #932425  autor: vonski
 18 cze 2017, 10:32
kemor44 pisze:To skończ z samouwielbieniem i i przeczytaj inne posty
Cóż, chciałem podyskutować, ale niestety- beton.
Idź już sobie stąd, bo się na miesięcznicę spóźnisz.
 #932431  autor: kemor44
 18 cze 2017, 10:51
Masz jakieś obrywy z tych miesięcznic,że tak namawiasz? Jesteś organizatorem czy masz jakiś stragan?