DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #930930  autor: Exathil
 12 cze 2017, 09:46
Witam, przymierzam się do kupna nowego telefonu, którego chciałbym ściągnąć z Chin. Interesuje mnie marka Xiaomi, jednakże jeżeli w podobnej cenie, znajdzie się coś bardziej interesującego, zastanowię się nad propozycją.
Najbardziej zależy mi na pojemnej baterii, dlatego też optuje za Xiaomi, chciałbym by telefon miał sporo pamięci wbudowanej i przynajmniej 3 GB pamięci Ram. Także, by miał menu w języku polskim. I oczywiście od sprzedawcy, który pozwala ominąć podatek Vat.

Ostatnio dziewczynie popsuł się Samsung Note 2 i dla niej też poszukuję telefonu, w cenie ok. 200 dolarów, który by miał jak najwięcej wspólnego z Notem.

Pozdrawiam i liczę na ciekawe i okazyjne propozycje :)
 #931043  autor: amigo007
 12 cze 2017, 17:14
Ja właśnie dzisiaj kupiłem tutaj: https://www.eglobalcentral.pl/silnikola ... zarny.html Firma z Chin, ale jak widać jest polska strona (średnio dobrze przetłumaczona). Zapłaciłem przez paypal, więc zabezpieczenie jest na wypadek nie otrzymania przesyłki. A i wysyłają podobno z magazynu w UK, więc podobno nie ma cła. I wysyłają dość szybko kurierem. Zobaczę jak będzie. Dla niezdecydowanych śpieszcie się, bo jutro cena może podskoczyć. Na gearbest była podobna promocja, na białą wersję tylko dual sim i 64gb. Wychodziło 200zł więcej. Ale promocja na gearbest zakończona, więc możliwe że i tu się zakończy promocja jutro. Obecnie jest u nich w Hong Kongu po 23.00. Więc na pewno promocja potrwa jeszcze minimum z 10 godzin. Do 9 rano. A może więcej nie wiadomo :-) Jak ktoś chce kupić, to lepiej się spieszyć. Tylko płaćcie PayPal, podobno z przelewy24 są opóźnienia.
 #931179  autor: Eragon
 13 cze 2017, 14:44
Czy ja wiem, ten Redmi kosztuje 200 dolarów, Mi 5 kosztuje... też 200 dolarów... także chyba droższe.
A bateria, mniej pojemna. Ale ekran też mniejszy.
A aparat lepszy. I wyświetlacz też.
I osiągi. I system. I czytnik.

:smt006