DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #930808  autor: danielll
 11 cze 2017, 15:39
Witam serdecznie.
Szukam używanego smartfona maksymalnie do 300 zł.
Wcześniej byłem posiadaczem p8 lite z którego byłem bardzo zadowolony więc szukam czegoś o zblizonych lub gorszych parametrach.
Nie mam jakis wygórwanych wymagan :
-telefon ma słuzyc przez następny rok
-dobrze działajacy intenet
-brak problemow z gps
-dobra bateria(opcojnalnie)
-wytrzymały (opcjonalnie)
- nie najgorszy aparat
Proszę również o skomentowanie moich wyoborów
-Motorola moto G
-Samung galaxy S3/S4
Pozdrawiam
 #930843  autor: xiko123
 11 cze 2017, 19:53
Miałem samsunga galaxy s3, nie mam z nim zbyt dobrych przeżyć. Jednakże oba te samsungi, które podałeś są znacznie lepsze od motorolli. Też mógłbyś poszukać honor'a 4c - pod względem baterii wygrywa, zdjęcia też robi dobre, problemu z GPS na pewno nie będzie.
 #931100  autor: DerTolleMajor
 12 cze 2017, 22:08
Jak z WP, to lumia 1520 powinna mieć dobra baterie, o ile nie przeszkadza rozmiar. Ewentualnie lumia 1320.

c35i; c45i; 3310; 6310i; t610; v360; gx17; k600i; n73; p1i; i900 omnia; c905; hero; v3; 9700; e52; 9780; 9800; F480; Nexus 4; One (M7); Moto G; iPhone SE; Xcover 3; s7; J5 2017; S9 Plus; Iphone XS; A40 ---> Iphone 14 Pro + A53 + 9900
 #931210  autor: motov3
 13 cze 2017, 18:26
Nalezy zaczac od tego, ze jesi WINDOWS10mobie to:

LUMIA 930 - spelni wszystkie wymogi z nawiazka.
- swietnie dzialajacy net LTE
- bardzo dobrze dzialajacy GPS (gorzej z mapami, bo pod W10m sa po prostu slabe)
- niezla bateria (choc moglaby byc lepsza)
- wytrzymaly, ramki z aluminium, pancerny
- aparat w swoim czasie najlepszy na rynku, dzis tez niewiele za TOP-em (20mpx Carl Zeiss)

do tego ma
- bezprzewodowe ladowanie
- szybkie ladowanie
- ekran OLED Full HD
- Snapdragona 800

Zdecydowanie najlepszy wybor.

Jesli ANDROID.
Szukaj Samsunga Galaxy S4

Obrazek