DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #929868  autor: DarthuS98
 06 cze 2017, 18:35
Decyduje się na Iphone'a SE w wersji 32gb, w moim zakresie się zmieszcze a o zawieszaniu moim zdaniem przez kolejne 2-3 lata nie ma mowy, dzięki za dużo propozycji :)

Teraz tak, Sklep BestCena(?) oferuje nowego 32gb za 1466 a na olxie ludzie wystawiają nawet za 1600-1700, telefonik z tej stronki bedzie ok? Czy lepiej sie przejsc do jakiegoś Saturna itp i tam kupić?
 #929874  autor: m.sta
 06 cze 2017, 19:12
Własnie sam się zastanawiam nad kupnem u nich telefonu, ceny maja 5-15 % niższe niż konkurencja i śmiem podejrzewać ze to jakiś przekręt firma
 #929887  autor: vonski
 06 cze 2017, 20:01
Podobno coś kręcą z VATem. Ale jak nie bierzesz faktury, to bez różnicy.

Tapatalk @ Galaxy S7
 #929889  autor: kokos-
 06 cze 2017, 20:45
Eragon pisze:Hujałej P9 to flagowiec tejże marki.
A P9 Lite to taka wersja dla biedaków.
Za te słowa powinienes zarobić wielkiego kopa w tylek.
Uważasz że jeśli ktoś kupuje P9 lite to jest biedakiem?
 #929890  autor: m.sta
 06 cze 2017, 20:55
vonski pisze:Podobno coś kręcą z VATem. Ale jak nie bierzesz faktury, to bez różnicy.

Tapatalk @ Galaxy S7
Własnie telefon bym brał na firmę, wiec prędzej czy później US w przypadku nieodprowadzeniu vatu przez best cene przyjdzie ten vat sobie odzyskać ode mnie
 #929899  autor: Eragon
 06 cze 2017, 21:28
kokos- pisze:
Eragon pisze:Hujałej P9 to flagowiec tejże marki.
A P9 Lite to taka wersja dla biedaków.
Za te słowa powinienes zarobić wielkiego kopa w tylek.
Uważasz że jeśli ktoś kupuje P9 lite to jest biedakiem?
Czekałem na pierwszego, czytającego po swojemu.
Nice try, bro

:smt006
 #929902  autor: vonski
 06 cze 2017, 21:59
m.sta pisze:
vonski pisze:Podobno coś kręcą z VATem. Ale jak nie bierzesz faktury, to bez różnicy.

Tapatalk @ Galaxy S7
Własnie telefon bym brał na firmę, wiec prędzej czy później US w przypadku nieodprowadzeniu vatu przez best cene przyjdzie ten vat sobie odzyskać ode mnie
To chyba zbyt duża firma na takie wałki. Ja czytałem tylko o tym, że wiele osób dostało telefony z FV marża, a nie pełną. Bo to nie sklep, tylko rozbudowany komis.
 #929977  autor: maniek0071
 07 cze 2017, 12:06
Telefon z BestCena będzie ok tylko oni mają dystrybucję EU więc masz trochę inne zasady gwarancji. Jeśli się decydujesz na zakup na 2-3 lata to szukaj PL. I dobrze radzę kup na olx jakąś 5 czy 5s używaną i zobacz czy dasz radę żyć z takim ekranem przez najbliższe 2-3 lata. Ja teraz mam na czas pobytu w serwisie 7 iP SE i ciężko się żyje z takim ekranem.
 #930038  autor: vonski
 07 cze 2017, 15:47
A to już kwestia gustu, ja sobie niedawno dokupiłem SE, bo właśnie chciałem coś z małym ekranem.

Tapatalk @ Galaxy S7
 #931002  autor: gramacz
 12 cze 2017, 13:47
DarthuS98 pisze:Wpisałem w googla "Xiaomi mi5s ceneo" i taka o to cena mnie powitała :p, jak to jest sprowadzać z Chin? Przybliżysz jakoś? Jakieś prawdziwe stronki gdzie można kupić itp?
wbij na forum https://telchina.pl kopalnia wiedzy o zakupach z chin, za 1550zł z darmowa przesyłką omijającą opłatę VAT kupisz Xiaomi Mi6 !! Kupony zniżkowe na telchinie.