DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #981767  autor: kornat
 07 mar 2018, 15:37
Ogólnie to szykuję na kwotę do 1000zł. Ten Redmi 5+ ciekawy. Jak wypada aparat w tym modelu? Nie będzie gorszy od mojego SGS3?
 #981807  autor: vonski
 07 mar 2018, 18:20
@kornat: masz SGS3 czy 4? Bo jak S4, to możesz się lekko jakością zdjęć zdziwić. In minus.

Tapatalk @ Galaxy S7
 #981813  autor: kornat
 07 mar 2018, 19:02
W pierwszym poście pomyliłem się i wpisałem IV, a miała być III generacja.
 #982305  autor: czamarek
 09 mar 2018, 19:25
Może jednak Xiaomi Mi A1 4/64GB , stabilny z gwarantowanymi aktualizacjami, bez potrzeby zmiany softu.
do kupienia już za 640 złotych, Redmi 5 Plus, ładny, niemal bezramkowy telefon można wyrwać za 485 złotych
Najlepsze promocje z różnych sklepów znajdziesz tu, https://telchina.pl/aktualne-promocje-t ... ml#p380055
 #982475  autor: deka87
 10 mar 2018, 12:14
... ale bez wad, z wadami jak np. pęknięte szkło z tyłu za ok. 700 ;)
Zauważyłem że w wielu S-kach, odkleja się chyba szkło, co powoduje widoczne pęcherze.
 #982925  autor: kornat
 11 mar 2018, 23:09
czamarek pisze:Może jednak Xiaomi Mi A1 4/64GB , stabilny z gwarantowanymi aktualizacjami, bez potrzeby zmiany softu.
do kupienia już za 640 złotych, Redmi 5 Plus, ładny, niemal bezramkowy telefon można wyrwać za 485 złotych
Najlepsze promocje z różnych sklepów znajdziesz tu, https://telchina.pl/aktualne-promocje-t ... ml#p380055
Dobra oferta, ale jak patrzyłem to wysyłka pocztą, a ja niestety należę pod rewir UP Przemyśl i znowu paczka będzie musiała wrócić do nadawcy.
deka87 pisze:Za ok. 900 zł kupisz używaną S7.
Właśnie się też za tym rozglądałem, ale szukam w okolicy i wszystkie zmęczone sztuki. Przez myśl też mi przeszła S6 EDGE.
 #997222  autor: kornat
 04 cze 2018, 15:05
Trochę zapomniałem o temacie, ale nadrabiam straty. Wybór padł na U Ultra, telefon super, ale trochę duży przez te ramki góra/dół.
 #997230  autor: harys
 04 cze 2018, 15:35
kornat pisze: trochę duży
On jest ogromny :D
Natomiast stosunek cena/jakość/parametry ma rewelacyjny.
Jak bateria?

Wysłane z Honor 9
 #997684  autor: kornat
 06 cze 2018, 19:32
Zrobię screena po następnym pełnym naładowaniu, bo teraz kilka razy restarty robiłem ;)

Edit: 06-06-2018

Sreena zapomniałem zrobić, bo byłem w pracy. Ogólnie zanim podłączyłem ładowarkę miałem 19% baterii i na wyświetlaczu 4:10