DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #922122  autor: tomaszinny
 22 kwie 2017, 18:16
Dzień dobry wszystkim. To mój pierwszy post na forum i bardzo proszę o pomoc. Szukam telefonu (nie zamykam się na kwotą, patrzę raczej cena/jakość, choć wiadomo, nikt nie chce na siłę przepłacać i miło by było kupić coś do 1,5 kPLN). Najważniejsze cechy to wyświetlacz min. 5,5 cala, może być więcej, nawet pow. 6 cali), dual sim, moduł NFC, min. 3GB RAM-u, i 64 GB ROM-u + możliwość rozszerzenia kartą, Najbardziej chciałem LG V10 H962 V10 Dual SIM, ale ciężko kupić z dobrego źródła (wszystko z Chin, lub szemrani sprzedawcy pośredniczący w sprzedaży z Chin), LG V20, ale praktycznie niedostępny, lub Xiaomi Mi Max, ale ten nie posiada NFC. Sam z Chin nigdy nie kupowałem i boję się utopić pieniądze. Z góry dzięki z pomoc.
 #922125  autor: Eragon
 22 kwie 2017, 18:51
Co rozumiesz poprzez " utopić pieniądze".
Chciałem Cię wyprowadzić z błędu, ale nie mam pojęcia o czym mowa. Czy trefność zakupu, czy wyparowanie pieniędzy.

No to Twoim wymarzonym czymś będzie coś od OnePlus.
3/3T... ale budżet.
Mate S albo Mate 8 od Huawei.
Mi5S Plus...
Albo czekaj na Mi6 Plus. Ma być.

:smt006
 #922135  autor: tomaszinny
 22 kwie 2017, 19:47
Dzięki za zainteresowanie. Przez "utopić pieniądze" rozumiem np. nieuczciwego sprzedawcę, sprzęt który nie przeszedł kontroli jakości, lub podróbę:). Nigdy z Ali.. nie kupowałem i po prostu obawiam się przekrętu, i oclenia, co może okazać się zakupem niewartym zachodu. Nie wiem, być może się mylę. Mi5S Plus godne zastanowienia, tylko, czy nie jest tak, że jak wykorzystam 2 karty sim, to już nie włożę memorki, bo slot np. hybrydowy? Nie wiesz czasem, bo w danych technicznych nie mogę rozkminić.
 #922182  autor: Eragon
 23 kwie 2017, 00:12
Żaden ( a przynajmniej prawie) telefon z serii Mi , nie ma slotu SD.
Są na to zbyt zajebiste.

:smt006