DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #916121  autor: kuba99
 15 mar 2017, 22:31
Witam!
Możliwe, że nie jestem w tym dziale co powinienem, ale nie znalazłem innego, który pasowałby do tej sprawy :D
Mianowicie moje pytanie brzmi, czy ten telefon jest legit, chodzi mi o to, czy jeśli zakupię ten telefonik to na pewno mi przyjdzie?
http://www.banggood.com/Xiaomi-Redmi-4- ... mds=search
Pozdrawaiam
 #916123  autor: klimasz
 15 mar 2017, 22:45
Sorry, że off top, ale na pewno to każdy kiedyś umrze ;]
 #916124  autor: kuba99
 15 mar 2017, 22:49
To może trochę inaczej, jakie są szanse, że otrzymam telefonik? :D
 #916127  autor: Eragon
 15 mar 2017, 23:23
99%, no ale na bangood kupować telefon... to albo jeśli trafi się mega promocja, albo gdy telefon jest tani sam w sobie.
Da się lepiej. Aliexpress - Goldway szukaj info

:smt006
 #916359  autor: karijer
 17 mar 2017, 01:52
ja na ali bym fona nie kupował .Zbyt wielkie ryzyko , że nie dojdzie

Król nie powinien siedzieć wygodnie
 #916373  autor: Eragon
 17 mar 2017, 07:51
No i co z tego jak nie dojdzie?
Dzieje się wtedy jakaś krzywda ?
Kupujesz następy, aż dojdzie - proste lol.

:smt006
 #916380  autor: vonski
 17 mar 2017, 09:15
Jeszcze mi się nie zdarzyło, żeby coś z Ali nie doszło. Poza tym tam jest lepsza ochrona kupujących niż na naszym allegro. Nie ma towaru- oddają kasę. Bez czekania, zgłoszeń na policję itp.
 #916496  autor: czamarek
 17 mar 2017, 21:59
Ogólnie zakupy w chińskich sklepach są bezpieczniejsze niż na alledrogo. Banggod to jeden z lepszych chińskich sklepów. http://telchina.pl/banggood-com-f172.html możesz pogadać z przedstawicielem na Polske, może jakiś rabat dostaniesz.
Telefon Dojdzie.
Ogólnie to kupuj tam gdzie najtaniej, goldi, gearbest itp. sprawdzaj kupony zniżkowe na telchina