DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #911378  autor: vaferr
 16 lut 2017, 13:25
Witajcie
Poszukuje dla żony czegoś do ok 800 zł - do tej pory używała Xperii T3 - rozmiarowo może być w przedziale 5/5,5 cala (to w sumie detal i tak nosi w torebce) - a fajnie żeby miał dobry aparat (często robi zdjęcia telefonem) i żeby bateria w miare trzymała - i to w sumie 2 najważniejsze punkty :D Na co zwrócić uwagę? Myślałem o P9 lite ale wolałbym coś tańszego.
dzieki
 #911409  autor: Maniiiek
 16 lut 2017, 15:11
Właśnie P9 Lite wypada tu najlepiej. W tym przedziale cenowym królują Xiaomi, ale aparaty to ich słaby punkt. P8 Lite natomiast ma ten problem, że bateria jest słaba. vonski może coś o jakimś Samsungu jeszcze wspomni, ale ja się na nich nie znam to polecać tej A5 nie będę :P

B-brand - unikaj jeśli nie znasz prawdziwego producenta.
 #911465  autor: vaferr
 16 lut 2017, 21:49
Tylko P9 lite trochę wykracza poza mój budżet... Ale spodziewam się, że jest oki bo do tej pory ja używałem P8 i zero zarzutów, no może bateria mogłaby troche lepiej trzymac :D
 #911520  autor: Maniiiek
 17 lut 2017, 10:31
cyanoone pisze:W Carefourze jest Redmi Note 3 (32/3) za 899.
I ma marny aparat.

B-brand - unikaj jeśli nie znasz prawdziwego producenta.