DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #911020  autor: szybciutki
 14 lut 2017, 19:17
Cześć.
Chcę się wydostać z dziadowskiej umowy z orange więc robię cesję mojego numeru do firmy Matki tym samym zrywając zobowiązanie i rozpoczynając nową umowę. Potrzebuje maksymalnie mocnej baterii i dualsim więc korzystam z xiaomi redmi 4 pro prime a telefon który dostanę od orange zostanie sprzedany.

Niestety orange nie dostarcza już samsungów s6 w promocyjnej cenie więc pragnę się was poradzić który telefon z poniższej listy sprzedam najatrakcyjniej w stosunku do kosztu zakupu, ewentualnie czy coś z tej listy mogę rozważać jako alternatywę dla mojego xiaomi?

Po lewo nazwa modelu po prawej całkowity koszt zakuou telefonu brutto dla mnie.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
 #911029  autor: szybciutki
 14 lut 2017, 19:41
firmowy, 25 zł brutto full inclusiv rozmowy, smsy, mmsy+18GB

Nie licze na więcej niż 150zł zarobku ale głupio nie schylić się po taki piniądz jak leży na ulicy

podane kwoty orange rozbija na 24 równe raty bez kosztów dodatkowych

rozważam galaxy grand prime, htc 825, p8lite
było s6 za 1000zł ale się skończyły
rzuciło Wam się coś w oczy lepszego, bardziej chodliwego?
 #911034  autor: klimasz
 14 lut 2017, 19:54
A no to zmienia postać rzeczy, koszty abo+raty wrzucasz w koszty i zarabiasz powiedzmy jeszcze 200zł na sprzedaży, czyli ogółem będziesz jeszcze więcej, bo US raczej nie sprawdzi czym masz tel czy nie :P
Patrzę, że im lepszy sprzęt, tym mniej chyba idzie na nim zarobić p8lite, p9lite dadzą ze 150zł-200zł, samsung byłby super wyborem w tej cenie, chyba, że masz czas i się możesz wstrzymać może będzie jakiś lepszy cennik z promocją na jakiegoś byłego flagowca ;)
 #911040  autor: szybciutki
 14 lut 2017, 20:17
26 lutego mam kolejny okres rozliczeniowy jako osoba fizyczna czyli..
85zł za 4gb internetu i każdy kolejny gb za 15zł :D
zaprzyjaźniony opiekun z dużymi możliwościami dorzuca mi za darmo internetu po pachy ale chciałbym już migrować, to czy zarobię 150zł czy 300zł na telefonie nie zmieni znacząco komfortu mojego życia
Wolałbym uciekać jak najszybciej ale nie wiem który sprzęt wybrać żeby zszedł jak najszybciej.

Wśród telefonów szukam takiego passacika w TDIku, na którego każdego stać, zejdzie od ręki i odrobinę na nim przytnę :)
 #911118  autor: vonski
 15 lut 2017, 08:44
Z tego co jest to najbardziej prawdopodobny zysk da chyba Moto X Play i LG G4C. Ale nie są to bardzo popularne sprzęty, więc może być różnie ze sprzedażą.