DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #910513  autor: kemor44
 10 lut 2017, 20:36
Szukam telefonu dla kobiety na Androidzie.Mam swojego faworyta Asus ZenFone 3 Max (ZC520TL).
Ten telefon byłby ideałem gdyby nie procesor Media Tek ,który widzę ,że nie ma dobrych opinii.Czy jest coś lepszego na Snapdragonie?. Zależy mi na 2GB RAM,bateria min 4100mAh,w miarę dobry aparat dla amatora.Przydała by się też wymienna bateria.Zwiększenie budżetu nie wchodzi w grę.
Ostatnio zmieniony 03 mar 2017, 11:37 przez kemor44, łącznie zmieniany 2 razy.
 #910521  autor: kemor44
 10 lut 2017, 21:34
@Eragon dziękuję za odpowiedź.Redmi 3s budżet przekroczony,ale to moja wina,bo nie napisałem,że chodzi mi o sklepy typu x-kom,Rtv Euro Agd lub Media Ekspert.Rozsądek przemawia za Redmi,wygląd (wiem kwestia gustu),ale Asus żonie bardziej podoba,nie ukrywam mnie też.
 #913102  autor: kemor44
 27 lut 2017, 08:55
W sobotę byłem w jednym z elektro marketów,sprzedawca zaproponował mi Umi Touch.Fizycznie nie mieli tego telefonu,ale to kwestia sprowadzenia.Oglądnąłem recenzje i parametrami prezentuje się lepiej od Asusa Zenfone 3 Max.Procesor niestety Media Tek,ale lepszy,ma więcej RAM(3GB) i aparat na moje oko lepszy.
Co do baterii pewnie będzie krócej trzymać niż w Asusie,bo Umi ma ekran FHD i 5,5".
Komentarzy jest niewiele,ale martwi mnie grzanie się telefonu i ktoś też wspomniał o pękającym wyświetlaczu.Czy warto interesować się tym telefonem?
 #914459  autor: kemor44
 06 mar 2017, 20:07
Mam go dwa dni,więc ciężko o opinie.
Zacznę od wady, obudowa jest śliska, mam w kolorze srebrny tył biały przód,zamówiłem etui silikonowe przezroczyste.Dźwięk z głośnika jest głośny i w miarę wyraźny chociaż w niektórych testach sądzą inaczej.Podoba mi się redukcja szumów otoczenia,rozmowa jest bez zakłóceń.Jest też funkcja poprawy jakości dźwięku słuchawek.Aparat przy dobrym oświetleniu dla mnie (amatora) robi dobre zdjęcia.Telefon jest kupiony do rozmów, SMS,poczta,YouTube ,słuchania muzyki i do zdjęć w dobrym oświetleniu (w lecie wycieczki). Swoje zadanie na razie spełnia.Przycinek nie zauważyłem piszę o tym dlatego,że w testach ten Asus łapał przycinki przy "grzebaniu" w ustawieniach.Ja na razie przycięć nie zauważyłem.