DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #899460  autor: ja1
 11 gru 2016, 07:34
Drodzy,

Waham się od jakiegoś czasu pomiędzy kupnem Huawei P8 a Nexusem 5x. Oba są w bardzo zbliżonej cenie. Najbardziej zależy mi na aparacie. Czytałem testy i jeden i drugi miło zaskakuje w tej kwestii ale pytanie, który jest lepszy w robieniu zdjęć - zwłaszcza, gdy jest mniej światła?

Plus w ogólnym rozrachunku, który byście wybrali?
 #899583  autor: Eragon
 11 gru 2016, 22:52
P8. Ostatnio spotkałem się z opinią o lagującym Nexusie... Co jest dziwne, zważywszy na flagowość tej serii. Byłą flagowość *

Jednak, lepsze fotki robi 5X i wygrywa paroma innymi aspektami. A jak się nauczysz wgrywać CM.... huhu :)

:smt006
 #899662  autor: Symulant
 12 gru 2016, 11:33
Eragon pisze:Jednak, lepsze fotki robi 5X i wygrywa paroma innymi aspektami.
Jako użytkowink P8 polecam z tej dwójki ten. Nie znam 5X i nie będę się odnosił do wad i zalet tego urządzenia.
Natomiast P8 to jak najbardziej udany sprzęt z eleganckim wyglądem i świetnym aparatem.
ja1 pisze:Czytałem testy i jeden i drugi miło zaskakuje w tej kwestii ale pytanie, który jest lepszy w robieniu zdjęć - zwłaszcza, gdy jest mniej światła?
Również w gorszych warunkach oświetleniowych. OIS bardzo pomaga. Generalnie jeśli aparat jest dla Ciebie bardzo ważny to polecam z ręką na sercu ;)

Nie gram w żadne gry więc nie wiem jak pod mega obciążeniem pracuje. Ale w codziennym użytkowaniu sprawdza się doskonale. GPS w razie potrzeby łapie sygnał chwila moment. Wszystko działa płynnie. Jest sporo opcji personalizacji. Niby do nakładki EMUI trzeba się przyzwyczaić ale mi ona akurat pasuje.
LTE, bluetooth działa tak jak należy. Podczas rozmów nie ma problemów, że rozmówca mnie nie słyszy czy coś trzeszczy. Jedyne co mi przeszkadza to sam rozmiar, który jak dla mnie jest lekko za duży. Huawei P9 czy Honor 8 o praktycznie tych samych wymiarach dużo lepiej leżą w dłoni.