DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #892266  autor: madzialena
 20 paź 2016, 12:33
Siemanko, nie wiem czy post tutaj pasuje więc w razie czego proszę o przeniesieniego bądź upomnienie ;)
Mam okazję odkupić od kumpeli iphone'a 6 za 1000zł. Tel był brany na abonament w UK i we wrześniu minęły już 2 lata odkąd go ma. Kumpela o niego dbała więc jeśli chodzi o jego "wygląd" nie ma do czego się przyczepić, ani razu nie był na gwarancji, nic z nim się nie działo. Z tego co mi wiadomo kumpela korzysta z podobnych aplikacji do mnie czyli głównie przeglądarka, fb, instagram więc myślę, że aż tak go nie zajechała. Co do simlocka też jest ok, bo będąc w Polsce miała w nim kartę z Play'a. No i tu pojawia się moje pytanie czy warto? Zawsze miałam Samsungi i byłam z nich zadowolona, aktualnie mam SGS 3Neo i nie narzekam, ale czas przesiąść się na coś innego.
Telefon głównie będzie mi słuzyć tak jak wcześniej wspomniałam głównie do fb czy instagrama, bez żadnych gier i zbędnych aplikacji. Co sądzicie?
 #892268  autor: Arthas
 20 paź 2016, 12:38
Cena wydaje się spoko, możesz zawsze negocjować :P
Jeśli używałaś Samsungów, i byłaś z nich zadowolona, to w iPhone się zakochasz.


Zatwierdzone. Morvius

This kingdom shall fall, and from the ashes shall arise a new order that will shake the very foundations of the world !
 #892296  autor: madzialena
 20 paź 2016, 14:51
No tak, ale ciągle słyszę że telefony są tylko na umowę w sensie że 2 lata i się psują, niektórzy mówią też, że iphony to są telefony wytrzymałe i przy takim normalnym użytkowaniu nawet po 3/4 latach działają jak nowe.
 #892301  autor: Remington
 20 paź 2016, 15:36
Tylko czy bez simlocka. Kiedyś simlocki z UK były trudne do ściągnięcia, nie wiem jak teraz.
 #892485  autor: Arthas
 21 paź 2016, 15:47
Nawet (przynajmniej w mojej opinii)

This kingdom shall fall, and from the ashes shall arise a new order that will shake the very foundations of the world !
 #892631  autor: T-mati1
 23 paź 2016, 11:34
Mój brat używa ip6 od premiery i nic sie z nim nie działo. Bardzo dobry telefon i jak możesz go mieć za 1000zl i wiesz, ze nie ma jakiejś czarnej historii, to dobra oferta

THUNDER UP!!!
 #892633  autor: Niezgodna7
 23 paź 2016, 11:52
ewentualnie - dodać koszty wymiany baterii, bo 2 lata to już jest Coś.

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis
 #892738  autor: madzialena
 23 paź 2016, 23:13
Ciężka sprawa.. w środe widzę się z przyjaciółką więc czasu coraz mniej.. najbardziej boję się, że ona pojedzie, tel zostanie u mnie i coś w nim padnie no i klapa będzie, a dzieli nas jakieś 2tyś kilometrów XD będę mieć jedynie 1 dzień na przetestowanie go więc może jakieś rady co sprawdzić itp.? dodam tylko, że w "lombardzie" czy jak to się tam u nich w UK nazywa telefon był wyceniony na 1500zł, a że ona jest "przywiązana" do niego woli sprzedać go komuś kogo zna, a nie w obce ręce.
 #892741  autor: Niezgodna7
 23 paź 2016, 23:48
jaka tam ciężka?
jeśli to Twoja przyjaciółka i sobie ufacie - to bierz, ona se kupi nowy.
a Ty co kupisz za 1ooo zł?
chcesz coś ze sklepu nowego na androidzie? masz wybór od 5oo - 1ooo zł, będą nowe, będą działać, ale nie będą ajfonem.
Chcesz coś innego, masz okazję.
Nie zapomnij pokasować prywatnych danych (znajomej) z tego ajfona gdy zechcesz go odsprzedać.

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis