DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #891850  autor: sym98
 17 paź 2016, 16:25
Witam,
Otrzymałem bojowe zadanie od taty. Mam mu znaleźć smartfona. Budżet to 600-700 zł ale wiadomo czym mniej tym lepiej. System? Najlepiej android, w ostateczności Windows . Wielkość to myślę minimum 4.7 cala, ale 5.5 to już za dużo. Od telefonu oczekuje, aby nie przycinał, posłużył 2-3 lata, robił niezłe zdjęcia. Aplikacji za dużo nie będzie na tym telefonie. Jedynie Viber, Skype itp. Ważne też aby rozmowy przez internet były jak najlepszej jakości i żeby nie było problemów z zasięgiem.
To mniej więcej tyle, czekam na wasze propozycje. :wink:
 #891889  autor: Arthas
 17 paź 2016, 19:01
Xiaomi Redmi 3S.

Lumie wygrają może aparatem i systemową integracją ze Skype. I tyle.
A telefony znanych producentów... Nic ciekawego w tej półce cenowej.

Nie wiem na jakim poziomie technologicznym jest Twój tatuś, ale w Redmi możesz mu włączyć tryb kafelkowy ( coś jakby Windows Phone). Duże i klikalne ikony. No albo tradycyjnie, appki na pulpitach.

This kingdom shall fall, and from the ashes shall arise a new order that will shake the very foundations of the world !
 #891899  autor: sym98
 17 paź 2016, 19:44
Ja myślałem o Huawei p8 Lite. Do jego potrzeb powinien spokojnie wystarczyć, w dodatku do dostania za ~600 zł. Xiaomi mega atrakcyjnie wygląda pod względem podzespołów, ale nie jestem przekonany do tej marki. Jak to wygląda z gwarancją? Jest polski serwis? Czy jest do kupienia w sklepach stacjonarnych? I gdzie to kupić z pewnego źródła?
 #891909  autor: Arthas
 17 paź 2016, 20:10
A widzisz. Tak to jest, gdy znasz coś o super jakości, ale ludzie mówią że nie kupią... bo nie... bo nie znają. P8 Lite przy r3S... no nie ta półka...

Są 2 opcje. Kupujesz w Polsce za 700 zł z normalną gwarancją.
Albo kupujesz w Ibuygou za 600zł z roczną gwarancją we Wrocławiu ( za 20 zł dokupujesz kolejny rok). 530zł na Ali... ze wszystkimi opłatami. Bez opłat, bywa i za lekko ponad 400zł. Z Ali gwara w Chinach zwykle.

Do kupienia w xkom w Polsce.

This kingdom shall fall, and from the ashes shall arise a new order that will shake the very foundations of the world !
 #891925  autor: sym98
 17 paź 2016, 20:51
Dzięki już wyczaiłem w xkom. Własnie nie wiedziałem jak z jakością, gwarancja itd.