DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #890738  autor: Tipplerr
 09 paź 2016, 14:27
Witam, potrzebuję nowego telefonu w cenie od 400 do 550zł.
Wymagania:
- system windows/android (nie zależy mi na aplikacjach, a na płynnym działaniu)
- w miarę możliwości dobry aparat z tyłu, nagrywanie wideo chociaż 720p w znośnej jakości.
- wielkość ok 4-4.5", można też polecić coś większego np. 5 cali, ale lepszy byłby mniejszy.
- nie chcę chińskiego telefonu, ma działać wszystko jak należy od razu po wyjęciu z pudełka bez żadnych modyfikacji i wgrywania różnych rzeczy.
- dobra bateria (oczywiście w miarę możliwości)
- wygląd (opcjonalnie) ;)

Póki co moją uwagę przykuł Microsoft Lumia 650, ale nie wiem jak z tą płynnością działania u niego. No i na dodatek jest dość spory (5 cali). Ratuje go waga, dlatego rozważam ten telefon ;)
 #890966  autor: gramacz
 11 paź 2016, 13:50
A dlaczego sądzisz że do chińskiego telefonu trzeba coś wgrywać? jak kupisz Xiaomi to niestety będziesz siedział na forach i czytał co i jak wgrać. Ale są marki które sprzedaja czystego androida, lub zmodyfikowanego, ale przyjaznego dla polaków. Np Telefony Huawei są sprzedawane ze zmodyfikowanym androidem, a mało kto narzeka. Kup cos z czystym androidem, dla kobiety wybrał bym też coś ładnego, np Cubot X16S, (szklany, 3G RAM, Andek 6) dostępny też w polskiej dystrybucji. Albo biały, szklany, Doogee Y300, parametry tak jak wyżej, też w PL do kupienia.
 #892149  autor: bartek-m123
 19 paź 2016, 15:04
A te Cuboty są tylko w sferisie czy gdzieś jeszcze można je znaleźć? Chciałbym je zobaczyć a u mnie w mieście nie ma ich salonu a zamówieniem i odsyłaniem go gdyby nie przypadł mi do gustu to zawsze trochę więcej zachodu
 #892150  autor: Arthas
 19 paź 2016, 15:12
bartek-m123 pisze:A te Cuboty są tylko w sferisie czy gdzieś jeszcze można je znaleźć? Chciałbym je zobaczyć a u mnie w mieście nie ma ich salonu a zamówieniem i odsyłaniem go gdyby nie przypadł mi do gustu to zawsze trochę więcej zachodu
Zależy, niektóre Cuboty są też dostępne w takich sklepach jak avans, media expert....
Ale tylko kilka.

This kingdom shall fall, and from the ashes shall arise a new order that will shake the very foundations of the world !