DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #888274  autor: arthur0224
 21 wrz 2016, 22:28
Witajcie, już mam dość zamulania mojego LG L90 i postanowiłem zainwestować w lepszy telefon, wiadomo chciałbym zrobić to jak najmniejszym budżetem, ale górna granica niech będzie 1000 zł.

- wymagania odnośnie telefonu:

Telefon ma służyć na co dzień, dla mnie osobiście telefon (oprócz podstawowych funkcji typu sms, rozmowy) potrzebny jest do przeglądania internetu, słuchania muzyki (słuchawki), używam również aplikacji typu messenger, snapchat, fb, często jeżdżę na mapach google więc fajnie by było gdyby nie gubił sygnału gps co chwilę, oraz oczywiście zdjęcia, chciałbym żeby oba aparaty dawały fajną jakość zdjęć. Co do baterii, nie potrzebuję żeby trzymała dwa dni, trzy dni czy tydzień, dla mnie wystarczy aby wytrzymała od rana do wieczora, bo gdy wracam do domu i tak podłączam do ładowarki. Ekran? Pewnie coś koło 5, 5,5 cali, żeby nie był za duży mieścił się spokojnie w kieszeni. Przede wsystkim ma płynnie chodzić nie tylko na początku, ale i przy poinstalowanych aplikacjach. Bo mój LG przy w.w aplikacjach tak muli, że ciężko się go używa.

- preferencje odnośnie marki

Marka raczej obojętna, jednak zależy mi aby w razie czego nie było problemu z gwarancją, żeby można było załatwić wszystko na miejscu. Nie interesuje mnie też wgrywanie romów itp.

- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?

Najlepiej nowy, jednak z tego co się orientowałem ciężko coś ciekawego znaleźć. W grę wchodzi też odkupienie od kogoś kto np wziął w abonamencie i chce odsprzedać, najważniejsze żeby była gwarancja, nie musi być pełna ale rok to minimum.

- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora

j.w max 1000 zł

- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora

Tak jak pisałem wyżej szukałem telefonów wziętych u operatora do odsprzedania, w tym przedziale cenowym zainteresował mnie Sony Xperia z3 Compact i Huawei p9 lite.

Nie siędzę w tym temacie więc zwracam się z prośbą na forum. Dzięki z góry, pozdrawiam
 #888279  autor: DerTolleMajor
 21 wrz 2016, 23:33
Proponuję wziąć jeszcze pod uwagę LG G4. Używka mieści się w podanym budżecie.

c35i; c45i; 3310; 6310i; t610; v360; gx17; k600i; n73; p1i; i900 omnia; c905; hero; v3; 9700; e52; 9780; 9800; F480; Nexus 4; One (M7); Moto G; iPhone SE; Xcover 3; s7; J5 2017; S9 Plus; Iphone XS; A40 ---> Iphone 14 Pro + A53 + 9900
 #888370  autor: kokos-
 22 wrz 2016, 17:45
a nie lepszy flex 2 ze względu na baterie?