DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #883227  autor: lucas221
 18 sie 2016, 21:40
Witam Tak jak w temacie mam dylemat pomiedzy tymi dwoma telefonami.Oba fony mysle zmaowic z Aliexpress czy ktos sie oreintuje czy jest dawan gwarncja na telefony i czy juz ktos zamiawiał z Aliexpress ?
Specyfikacja telefonów
Xiaomi Redmi 3 Pro
http://www.mgsm.pl/pl/katalog/xiaomi/re ... 3-Pro.html

Meizu mx4 pro
http://www.mgsm.pl/pl/katalog/meizu/mx4 ... 4-Pro.html

W sumie co o tym sadzicie bardziej pociaga mnie do meiza poniewaz
procesor ma od smasunga
I aparat od sony
Ostatnio zmieniony 19 sie 2016, 14:56 przez lucas221, łącznie zmieniany 1 raz.
 #883251  autor: Eragon
 18 sie 2016, 23:31
Pomieszałeś. Nie mam pojęcia jaki telefon chcesz od Xiaomi....
Bardziej właściwym byłoby porównywanie telefonów o tych samych rozmiarach ( w tym przypadku seria Note) .

Na Ali masz zwykle gwarancję (6 msc lub 12) - i jak coś wysyłasz do Chin.

Ah, przypomniało mi się. Tak właściwie to odrzuć ten MX4 gdyż sprzęt ma 2 lata - i niemożliwym jest dostanie nówka sztuki. Tylko refurby...
Zawsze pozostaje Ci jeszcze MX5 lub seria PRO - no ale droższe ofc.

:smt006
 #883393  autor: Eragon
 19 sie 2016, 17:04
No tak to zwykle działa ; ) Po prostu jest ryzyko... Które jak już, to sam podejmujesz.

:smt006