DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #882819  autor: DieG00
 15 sie 2016, 22:49
Witam,

Tak jak w tytule, mam dylemat pomiędzy tymi dwoma telefonami, prosiłbym o rade, ewentualnie o alternatywy dla nich, telefon musi być nowy, dobrze by było gdyby był dostępny w polskiej dystrybucji. Chciałbym androida, przesiadam się z windows phone'a gdzie rozpaczam nad brakiem wielu aplikacji, ekran w granicach 4,7 - 5,5 cala, w miarę dobry aparat, sprzęt który będzie służył chociaż z 1 - 1,5 roku bez większych zawieszeń i problemów serwisowych.
 #882835  autor: motov3
 16 sie 2016, 09:26
Sprawdz sobie ZTE Blade V6
- ekran HD IPS
- 2GB RAM
- 5 cali, cienki, caly aluminiowy - poreczny, lekki, design jak przy iPhone 6
- aparat 13mpx, kreci filmy FullHD
- Android 5 Lollipop na pokladzie

Dosyc fajna sluchaweczka. Dobrze sie sprawdza w codziennym uzytkowaniu. Aparat radzi sobie, chociaz w porownaniu np do Lumii 930 ktora uzytkuje wypada duzo slabiej (podobnie jak ekran ale L930 ma OLED FullHD, a ZTE IPS HD).

Cena w okolicach 600-700zl kupisz noweczke w PL dystrybucji. Od prywatnej osoby z przedluzenia umowy moze nawet za 550zl.

Obrazek
 #882890  autor: motov3
 16 sie 2016, 17:03
"Podobno to mozna zatrucia dostac od grzybów" kolego. Jak sprawdziles ? Pojechales do sklepu potestowac ? Czy moze poszedles na mgsm, lub nawet tutaj poczytac opinie, ktore najczesciej pisza mitomani co smartfona w reku nie mieli. Jak tak sprawdziles - to wsadz sobie takie sprawdzenie tam gdzie slonce nie dociera - bez urazy.

Bateria mierna ? Hmm. U mnie w praktyce solidny 1 dzien wytrzymuje (korzystanie z GPS, duzo rozmow, sms/mms, troche netu). Czasem zdarzy sie ze i 2 dni wytrzyma - gdy uzytkuje troche mniej.

Aparat - fakt, w nocy moglby robic lepsze zdjecia. Chociaz ja na codzien porownuje go do Galaxy Edge S7 czy Lumii 930 - wiec wiadomo ze przy nich wypada blado.

Ale chlopie. Masz 700zl, chcesz nowego smartfona i to jeszcze z PL dystrybucji. Za taka kase MUSISZ zaakceptowac pewne niedogodnosci, albo szukaj uzywki albo szukaj w Chinach bezposrednio.

I skoncz z tym "podobno" jesli czegos nie wiesz "na pewno". Na chwile obecna jestem jedynym mi znanym uzytkownikiem ZTE BADE V7 na Telepolis. A przynajmniej o innym nie slyszalem wiec masz relacje z pierwszej reki.

Obrazek
 #882901  autor: Darek_64
 16 sie 2016, 18:34
Nowy za taką cenę i w dodatku dobry to tylko chińczyk ale nie z Polskiej dystrybucji.Dozbieraj trochę kasy i kup sobie Xperie Z3c a posłuży ci długo i w dodatku rozmiar też fajny a wydajność jest ok o baterii nie będę wspominał bo i tak jest genialna