DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #877684  autor: Nowacze_2005
 17 lip 2016, 21:56
witam.

niedawno szlak trafił mojego samsunga core plus. trzeba kupić coś nowego. im więcej czytam, oglądam.... tym dalej jestem od dokonania wyboru.

dlatego prosiłbym o pomoc w dokonaniu wyboru. oczekuje porad "mądrzejszych" od siebie.

czego oczekuje od nowego telefonu ?

- max 700zł
- raczej dostepny w polsce ( nie chce czekac na paczke z chin kilkanascie dni.)
- rozmiar max 5cali,
- bateria ktora przy normalnym użytkowaniu ( kilkanaście min rozmowy, pare smsów, budzik codziennie rano,sporadyczne sprawdzenie czegoś w necie, kilkukrotne sprawdzenie godziny, okazjonalny kalendarz i kalkulator) i słąbym zasiegu w mojej pracy bedzie ładowana min co 2dni.
- głośne dzwonki/ odtwarzanie muzyki
- min hsdpa( najlepiej lte )
-JA NIE Z TYCH co będa grzebać w sofcie wiec pasowałby wmiare niezasmiecony(STABILNY) pierdolami system.

core+ pod koniec swojego życia strasznie sie wieszał, grzał. ( przywracałem ustawienia fabryczne, wyjołem karte pamieci, mam nowa karte sim) dalej mimo to ledwo działał.
czasem miałem wrazenie ze ma za słabe "bebechy". dlatego chcialbym tez :

- 2gb ram,
- min 4 rdzeniowy procesor.

szukam telefonu na 2-3 lata dlatego pasowało by była wmiare solidna konstrukcja ktora z niezłym wnetrzem sprawi ze za rok czy 2 nie bede go bluźnił.
PROSZE PRZEKONAJCIE LUB ODWIEDŹCIE MNIE OD WYBORU KTOREGOŚ Z NICH. A MOZE COŚ INNEGO ? ZALEZY MI.

p.s. p8 ma polowa mojej rodziny i znajomych... może coś innego.

LENOVO K5 Plus
HUAWEI Y6
HONOR 4C Cherry Mini
UMI ROME 3GB / 16GB
XIAOMI REDMI 3S
VERNEE THOR
CUBOT DINOSAUR
OUKITEL K6000
UMI TOUCH X
PHILIPS i908
ZTE Blade V6
Huawei P8 Lite
ACER Liquid Z630
HONOR 4X
LeTV One X600
ULEFONE POWER


DZIEKUJE ZA WSZYSTKO :) pozdrawiam "pomocników" :)
 #877690  autor: Eragon
 17 lip 2016, 22:47
Xiaomi 3/3S. Wgrywasz soft na zablokowany BL ( mówiąc prościej: 10 min roboty).
Soft stabilny, długo trzyma, nie powinieneś mieć problemów.

Odrzuć od razu LeTV, Acer, Philips oraz zte.

:smt006
 #877855  autor: Nowacze_2005
 18 lip 2016, 22:17
trufzyn juz dokładam. pierwotny budżet to 500 ale postanowilem dożucić cuś by nabyć coś opłacalnego w dłuższej perspektywie. dlatego prosiłbym o wypowiedzenie sie na temat tych wybranych plus ewentualnie coś ale w granicach. jak dożuciłbym na 900 to zaraz warto było by kolejne i kolejne i wkoncu wydac trza by było 3000. a tylu nie mam. i nigdy bym za tel nie dał. i tak ten bedzie najdroższy. dziękuje
 #878695  autor: motov3
 24 lip 2016, 23:46
Eragon pisze:Odrzuć od razu LeTV, Acer, Philips oraz zte.
To moze wyjasnij dlaczego ma odrzucic ZTE bo sam jestem ogromnie ciekaw. Rozumiem ze miales z nim fizycznie do czynienia a nie piszesz na podstawie bzdetow z netu. :lol:

Szczerze mowiac odrzucilbym wszystkie chiniole bez gwarancji realizowanej w PL. Nie bede pisal po raz 100-tny dlaczego. Strategia Eragona w tym przypadku jest taka, ze jak sie zwali to pojdzie do kosza, bo majatku przeciez na fon nie wydal :lol: No ale nie kazdy tak podchodzi.

Z listy ZTE Blade V6 moge ci spokojnie polecic. Spelni wszystkie wymagania.

Obrazek
 #881379  autor: Nowacze_2005
 06 sie 2016, 11:34
poczytałem.... poglądałem... i zawezilem pole wyboru do...

lenovo k5
Moto G 3gen 16/2gb
HONOR 4X

gdzieś w tyle głowy kołacze mi się jeszcze Sony XPERIA M4 Aqua i Sony Xperia Z1 Compact
pomocy.... :(
 #881381  autor: pakierhakierxd
 06 sie 2016, 11:46
Ja bym wziął K5 siostrze kupiłem na allegro nowego za 600 na raty i jest zadowolona, podobny parametrami do p8 lite ale bateria 2750 wymienna!

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Pozdrawiam :)