DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #877666  autor: Grabasssz
 17 lip 2016, 19:51
Witam.

od jakiegoś czasu poszukuję (bezskutecznie) nowego telefonu do około 1000zł z polskiego sklepu najlepiej stacjonarnego. Parametry które powinien posiadać ten tel to:

LTE
najlepiej ok. 5 calowy wyświetlacz
fajnie gdyby miał dobry aparat i nagrywał w 4k
dość wytrzymały (pracuję na budowie)
był dostępny w sklepach w Polsce bo chciałbym wziąć takowego na raty
marka telefonu nie gra roli
najlepiej gdyby miał żyroskop

Czytałem trochę na temat One plus One niestety w żadnym polskim sklepie nie mogę go znaleźć

Byłby w stanie ktoś polecić jakiś ciekawy model z w.w parametrami? Ostatnio sprzedałem Galaxy J5 i chciałbym coś ciut lepszego :) zastanawiałem się też nad Motorolą G 3gen ale nie wiem czy to dobry wybór

z góry dziękuję za odpowiedzi!!
 #877687  autor: Eragon
 17 lip 2016, 22:39
OPO możesz kupić na stronie producenta - najlepsza opcja. Chociaż droga. Chociaż i tak staniał. Poza tym, sklep internetowy SFERIS go oferuje - masz 2 tyg na zwrot.

Moim skromnym zdaniem, również Xiaomi Mi4C spełniłby Twe wymagania.
Jednak w tym wypadku, dobrze byś miał kogoś kto ogarnia podstawowe wgrywanie ROM'u.
(jest dostępny na Allegro - a tam masz raty).

Inne tel ? Niechaj się wypowiedzą inni.

:smt006
 #877722  autor: vonski
 18 lip 2016, 10:01
OPO nie ma już ani w Sferisie ani na stronie producenta. I raczej więcej nie będzie, bo dość długo już nie jest produkowany.
 #878413  autor: Grabasssz
 22 lip 2016, 19:33
A co myślicie o tym telefonie?

http://xiaomi.com.pl/produkt/telefon-xi ... 216gb-lte/

Xiaomi Mi4c ma wgranego androida i polski język kosztuje 650zł ma żyro więc wszystko czego bym potrzebował oprócz 4k .. kuzyn od paru dni ma ten tel w wersji 32gb z tego właśnie sklepu i bardzo sobie chwali ten tel.. Co wy myślicie o tym?

znalazłem na Allegro od bardzo dobrego sprzedawcy tego oto xiaomi :

http://allegro.pl/xiaomi-mi4c-2-16-gb-l ... 99616.html

warto go wziąć? gość ma 19tyś komentarzy z czego 99.9% pozytywy
 #878422  autor: Eragon
 22 lip 2016, 20:24
Z tej strony o stówę taniej, to po co rozważać All?
Nie wiem jakie oprogramowanie siedzi w tym tel, ale jak kupisz, zaktualizujesz do najnowszego, to będzie wszystko ok. O ile wiesz jak to zrobić.
Do tel dokup sobie szkło hartowane na ekran, i będziesz raczej zadowolony.

:smt006
 #878432  autor: Eragon
 22 lip 2016, 21:38
No negatywnie.... nie zaprzeczę. Aczkolwiek, ich jedynym zadaniem jest dostarczyć telefon. No i potem ewentualnie realizować gwarancję. Także...

:smt006