DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #876191  autor: rociella
 10 lip 2016, 10:25
Witajcie! Mój obecny telefon ledwo już zipie, zatem zdecydowalam, że nadeszła pora na nowy.

1. Wymagania:
Android. Telefonu chciałabym używać m.in. do wszelkiego rodzaju gier, zatem powinien byc w stanie je udźwignąć. Zależy mi również na dobrej jakości muzyki (spotify). Poza tym, wiadomo, porządny aparat, ładny duży ekran (chociaż nie za wielki, bo mam nieduże dłonie :D) i wytrzymala bateria (taka, która bez intensywnego używania wytrzyma przynajmniej jeden dzień). Czyli to, co interesuje każdego. ;) Nie zmieniam często telefonów, zatem jest to dla mnie zakup na kilka lat.

2. Preferencje odnośnie marki:
Raczej nie mam, chociaż słyszałam sporo zlego o Samsungach (podobno się ekstremalnie grzeją) i ktoś polecił mi Nexusa, ale to w zasadzie niewiele mi mówi. :D Wolałabym sprawdzoną markę z gawrancją poprawnego działania apek i gier (bez niespodzianek w stylu "Twoje urządzenie jest niezgodne z tą aplikacją").

3. Miejsce zakupu:
Nowy, najchętniej w sklepie, internetowym bądź stacjonarnym (zależy od cen).

4. Kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora:
Do 1500 zł najlepiej, chociaż jestem w stanie _lekko_ się nagiąć wzwyż. Telefon mam na kartę.

...to w sumie tyle. Z góry bardzo dziękuje za pomoc. :)
 #876346  autor: jarekb11
 11 lip 2016, 12:05
rociella pisze:Wolałabym sprawdzoną markę z gawrancją poprawnego działania apek i gier (bez niespodzianek w stylu "Twoje urządzenie jest niezgodne z tą aplikacją").
To akurat chyba bardziej jest uzależnione od wersji androida a nie od firmy telefonu.
rociella pisze:Wolałabym sprawdzoną markę
Samsung też jest sprawdzoną firmą ,nie znam danych ale masa luda używa Samsungów a skoro używają tzn że tel. nie są takie złe.
rociella pisze: słyszałam sporo zlego o Samsungach (podobno się ekstremalnie grzeją)
nie wiem czy to prawda. Zaden z Samsungów które użytkowałem sie nie grzał więc może ten kto ci "dobrze radził " miał jakieś uprzedzenia do Samsunga??

Nie mam doświadczeń a z LG być może to dobry sprzęt ale nie skreślał bym Samsungów na podstawie zasłyszanych opinii.
 #878449  autor: Ilyushin
 22 lip 2016, 22:41
Myślę, że Galaxy A5 (2016) będzie odpowiedni...nie spotkałem się z opiniami, że Samsungi się grzeją - ogólnie proponuję Ci sprawdzić i się przekonać, np. w sklepie śmiało będziesz mógł sobie telefon przetestować.

--------------------------------
Ambasador marki Samsung
 #878560  autor: vonski
 23 lip 2016, 21:53
Ilyushin pisze:nie spotkałem się z opiniami, że Samsungi się grzeją
Buehehehe. S6- wystarczy miejsce o słabym zasięgu, intensywny pobór danych i parzy w łapki aż miło. Nawet nic nie trzeba uruchamiać poza przeglądarką. A jak zrobimy w takim miejscu router WiFi, to można na nim śmiało jajecznicę upiec.