DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #873898  autor: kornelito90
 27 cze 2016, 19:12
Witam forumowicze!

Mam dylemat, tak jak w tytule tematu. Zamierzam przedłużyć umowę w PLAY i szukam następcy mojego dwuletniego Nexusa 5, z którego nawiasem mówiąc, jestem bardzo zadowolony.

Zamierzam wziąć coś od PLAY, sprzedać nowy telefon + mojego Nexusa i wymienić na coś z trójki: Huawei P9, Oneplus Two lub Nexus 6p. Chyba, że macie jakieś inne ciekawe propozycje? Najlepiej coś do 1500 - 1800 polskich złotych.
 #873904  autor: Eragon
 27 cze 2016, 19:36
One Plus 3 i można zamknąć :P
Ew. P9
Lub Mi5

:smt006
 #873912  autor: kornelito90
 27 cze 2016, 20:00
Dzięki za radę, przyjrzę się tej słuchawce ale na pierwszy rzut oka od razu rzuca się cena - ponad 2k.

A jak z działaniem tych 'chińskich' telefonów? Często się sypią? Warto je kupować na Allegro? Pytam bo akurat w temacie tych konkretnych telefonów jestem zielony.
 #873922  autor: Eragon
 27 cze 2016, 20:27
OP3 nie kupuj na Allegro... lepiej na stronie producenta.
Mi5 możesz kupić na All.. ale też ma niezłą przebitkę.

:smt006
 #874084  autor: Eragon
 28 cze 2016, 21:22
Nie płać przy odbiorze. Płać przez PayPal ( jak nie dojdzie tel, to PP zwraca Ci kasę).

:smt006