DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #873258  autor: ThePaxir
 23 cze 2016, 16:56
Witam, mam zamiar kupić telefon który ma mi wystarczyć na około 5 lat i chcę aby to był w miarę wydajny telefon. Telefon będzie mi służył głownie do grania :) i słuchania muzyki. Czy te dwa telefony bardzo się róznią jeśli chodzi o wydajność ? Chce się jeszcze dowiedzieć czemu ceny Xperii są dużo niższe niż w sklepach , na Ceneo cena waha się pomiędzy 1200-1300 zł a na Allegro telefon ten jest po 800 zł , może mi ktoś wytłumaczyć taką różnicę cen ?
 #873260  autor: Eragon
 23 cze 2016, 17:06
Nie sądzę by któryś z tych telefonów miał Ci starczyć na 5 lat. Sama Z2 ma już 2 lata...

:smt006
 #873261  autor: ThePaxir
 23 cze 2016, 17:06
Eragon pisze:Nie sądzę by któryś z tych telefonów miał Ci starczyć na 5 lat. Sama Z2 ma już 2 lata...
Mimo to , który wybrać ?
 #873692  autor: Mel
 26 cze 2016, 17:28
Mam Z2 już ponad dwa lata. Ogólnie jestem zadowolona. Jedyne co mnie denerwuje to bardzo dużo śmieci czyli aplikacji Sony.
Służy mi jako czytnik ebookow - całkiem nieźle się do tego nadaje. Czasem słucham muzyki ale nie na słuchawkach więc tu nie pomogę. Do gier też się nadaje się - gram i jestem zadowolona, wszystko jest płynne, nic się nie zacina. Jedynie nie radzę sobie z ustawieniami w aparacie - zdjęcia wychodzą mi gorzej niż w Nikonie Coolpix 3200. Ale do zdjęć mam lustrzankę z którą sobie radzę zdecydowanie lepiej.