DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #872751  autor: motov3
 20 cze 2016, 23:44
1. Wierze, ze dziala. No to juz bylby hardcore gdyby sie placilo a to by nie dzialalo :mrgreen:
2. Analogia jest taka, ze nigdy nie przewidzisz tego czy ci ten smart nie wypadnie i takie ryzyko powinienes wliczac - mowiac o ewentualnej gwarancji - dajac rady userowi. :wink:
3. Obecnie Samsungow najwiecej jest w polce sredniej, a nie budzetowej. A i tak ludzie glownie celuja w serie Galaxy S - takze obecnie ta polka cieszy sie najwiekszym wzieciem.
4. Kalki tech to jedno, ale kradziez czy nielegalne korzystanie z patentow bez placenia to byl glowny powod dla ktorego Xiaomi nie bylo w Europie. Obecnie sytuacja sie zmienia, dzieki pewnemu patentowemu sojuszowi z dosc znana firma. Inaczej, dalej by ich nie bylo przez kolejna dekade, a ich sprzedaz w EU bylaby jedynie marginalnym prywatnym importem.
5. Pozdrow lodowke :mrgreen: Ja tam nie wiem co mysla o mnie moje sprzety AGD :mrgreen:
6. To nie obraz milosci do ciebie czy Xiaomi, tylko czysto obiektywna opinia. Skoncz z peanami, i podawaj od razu wady takich rozwiazan zakupowych. Dopowiedz o VAT, bo czasy ucieczkowego eldorado wlasnie sie koncza na cle Panie Kolego. (wlasnie obserwuje kilka moich statusow na WER Warszawa).

Co do porady. Szukalbym nowki LUMII 830 z gwarancja w PL. W gornej granicy tej ceny - dostanie.

A swoja droga calkowitym przypadkiem zetknalem sie dzis na zywo z MEIZU jakims modelem sredniopolkowym. Wykonanie - czysta masakra. :mrgreen:

Obrazek
 #873639  autor: crucial
 26 cze 2016, 11:47
Windowsa nie chce. Kupilem mamie i sie strasznie nameczylem zeby to w ogole poustawiac itp :P

W miedzyczasie pojawil sie HTC M8 w okolicy z roczna gwarancja w idealnym stanie i to jego kupilem :) W porownianu do samsunga jest to rakieta i chodzi wrecz za szybko :smt005
 #873667  autor: marxxx
 26 cze 2016, 14:53
Xiaomi robi dobre telefony, ale nie są to te z "redmi" w nazwie. Sam miałem 7 telefonów tej firmy i wiem że psują się tak samo jak inne samsungi. Podobnie jest z nakładką, MIUI jest ciężkia jak Touchwiz i ma masę bugów których nie potrafią naprawić częstymi aktualizacjami.
 #873669  autor: pakierhakierxd
 26 cze 2016, 15:00
Xiaomi są zajebiste ale niestety gw i brak Lte 800 jak dla mnie przekreśla takie firmy ;)
Już kupiłem jednego chińczyka w X-kom po tygodniu musiałem oddać na wymianę bo telefon się wyłączał/nie chciał ładować
nie zarezykuje tony kasy dla sprzetu bez gw.

Pozdrawiam :)
 #873733  autor: Eragon
 26 cze 2016, 23:11
Są firmy z branży technologicznej... i "firemki". Dlatego tak bardzo pomocni są inni użytkownicy.

:smt006