DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #863704  autor: kutnoSJ12
 28 kwie 2016, 00:34
Witam, stoję przed wyborem zakupu nowego telefonu.

Na start mam dwie opcje, z tym, że druga z nich wymaga trochę większego nakładu finansowego (średnio jest mi to na rękę)

Więc pojedynek pierwszy to Honor 4X vs Honor 5X. Czy warto dokładać pieniądze na ten drugi model? Nie potrzebuję telefonu, który będzie mi śmigał na milionie odpalonych aplikacji i pięciuset grach. Wystarczy mi coś w miarę dobrego, pamięć w 4X to nie też nie problem, karta pamięci to zakup rzędu zaledwie 20-30 zł.

Jeżeli oba powyższe telefony wydają się nieodpowiednie tą ewentualnością zakupu dla mnie może być: LG K10 LTE albo Samsung Galaxy J5 - wolałbym jednak telefon Honor.

Jakie jest Wasze zdanie?