DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #863064  autor: maleczki
 23 kwie 2016, 07:20
Witam serdecznie, jako ze spotkało mnie potrójne nieszczęście, czyli padły mi dwa telefony, a służbowy który mam jest nowy ale delikatnie mówiąc słaby poszukuję dual sima:
priorytet to czas pracy na baterii i gps;
internet miło jakby było LTE
następnie zdjęcia;
wielkość do 5;
preferowany system to android, aczkolwiek padła mi nokia lumia 735 wiec system okienek nie jest mi obcy i mogę go rozważyć;
odpadają chińczyki - telefon chcę zakupić w polskim sklepie na raty, chciałbym aby posłużył mi dwa lata. Oglądałem XIAOMI REDMI 3 2GB 16GB, ale chce telefon który wyjmę z pudełka i będzie działał, poza tym znalazłem info o problemach z gps - trochę loteria.
Także pomocy.
 #863303  autor: Janusz3444
 25 kwie 2016, 15:31
Mi z Lenovo jakoś nie podchodzą telefony, miałem już raz i się nieco zawiodłem. Do 1000zł na pewno znajdziesz jakiś odpowiedni, chodź jak bierzesz na raty jak pisałeś to może nawet jakiś nieco droższy kup, w ratach nie odczujesz tak strasznie tych 100-200zł więcej. Może Samsung Galaxy J5, w cenie około 800zł myślę, że go kupisz. Raty mogę Ci polecić z platformy ratalnej, szybko działają przez internet, z dowolnego sklepu możesz wziąć coś na raty.
 #863304  autor: Eragon
 25 kwie 2016, 15:32
maleczki chce do 5 cali, a ten mu 5,5" proponuje -,-

Wiesz dobrze, że Redmi 3 byłby dla Ciebie najlepszym wyborem. Tymi problemami z GPS się nie przejmuj. Jeśli naprawdę przecież coś by u Ciebie nie działało, to masz 2 tyg na zwrot.

A wgrywanie... No tu się musisz pobawić. W sensie że wgranie oprogramowania na zablokowany BL to (bez ściągania oprogramowania) 5 min roboty. Podłączasz do kompa, wskazujesz programowi pobrany ROM, zatwierdzasz, telefon przez kilka minut coś sobie majstruje, i heja - masz polską wersję MIUI.

Ewentualnie, może sprzedawca zgodzi się dograć we własnym zakresie - jeśli poprosisz.

:smt006