DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #860998  autor: Han Solo
 09 kwie 2016, 20:04
Cześć :) też planuję zakup telefonu , zastanawiam się nad modelem i formą zakupu bo od zawsze korzystałem z telefonu na kartę ,bo bardzo mało dzwonię +tel służbowy to rzadko i za małe sumy doładowuje , a teraz telefony są takie drogie i się zastanawiam jak lepiej jest kupić dla kogoś mało dzwoniącego , na abonament , gotówkę. 1500zł, raty ? , tel głównie mi potrzebny do Internetu, gps,i dobry aparat to priorytety , coś powyżej 5” ,fajnie jakby telefon nie byłby zbyt delikatny bo lubię aktywny wypoczynek np. żeby zniósł jazdę na rowerze jako nawigacja na kierownicy, co byście polecili ,

Ja się zastanawiam nad , ASUS ZenFone Max najbardziej mnie interesuje co wy o asusach? sądzicie cenowo bardzo atrakcyjne i chyba niezły wyposażenie ?...jakoś mało popularny chyba też.

HTC One M9 fajnie cenowo

HUAWEI P8 ,chinczyk. :P

LG G4 też ciekawy

Sony Z3 ciekawe aparaty mają sony / ,Z5 ciekawy ale drogi nie wiem czy wart aktualnej ceny.

Motorola Moto X Style kolejny chińczyk ino ładny i niezła cena do parametrów chyba tez :?

Trochę szkoda mi wydawać za dużo kasy bo tyle się słyszy o słabej jakości krótkiej żywotności 5 lat i nowy trzeba kupować jak z tymi będzie…
Pozdro. :)
 #861008  autor: Eragon
 09 kwie 2016, 20:45
Moja opinia o Asusach: ...
HTC - fajne cenowo... i tyle.
Hujałej - No całkiem git
Z5 odrzuć.

Zaproponowałbym Xiaomi Redmi Note 3 Pro, aczkolwiek nie tak dobrego aparatu jak powyżsi . Jednak nadrabia baterią, czytnikiem, wykonaniem, ceną, wsparciem producenta.

Ps. Pozostań przy karcie. Nie wydaje mi się byś Abo w pełni wykorzystał. Chyba że mowa o Nju z rachunkiem - gdzie płacisz Abo tyle, ile wykorzystałeś.

:smt006
 #861029  autor: Han Solo
 10 kwie 2016, 01:40
Asus dlaczego nie ? tak po prostu bo nie....
Htc wygląda dość konkretnie/solidnie przynajmniej wrażenie , sony też fajny ino drogi .

A Xiaomi ham jakoś nie mam przekonania do typowo chińskich firm, jak już to bym wolał coś tańszego z markowych chyba też nic jakoś nadzwyczajny z tłumu innych nie jest. .
 #861044  autor: pakierhakierxd
 10 kwie 2016, 10:55
Może weź na raty P8 -całkiem fajny telefonik.
Np. raty Allegro 20 rat 0 % ;)

Pozdrawiam :)
 #861063  autor: Han Solo
 10 kwie 2016, 13:23
A jak jest z aparatem i zdjęciami który lepszy, bo czytałem coś tam że piszą o mego dużej matryce megpixelach itp. A w rzeczywistości ich nie wykorzystują tylko częściowo…,
też się zastanawiam nad ratami na allegro warto wziąć ? czy z własnego banku lepiej….
 #861066  autor: pakierhakierxd
 10 kwie 2016, 13:40
Wziąłem laptopa na allegro właśnie na te raty, rat udzielił mi alior, jedyny minus że musisz trochę danych na stronie podać ale gdzieś około w ciągu godziny dostaniesz decyzję.
Wcześniej było 10 rat 0 procent, teraz z jest 20 :)

Pozdrawiam :)
 #861101  autor: Han Solo
 10 kwie 2016, 18:52
Dzięki :) , jeszcze nic nie kupowałem na allegro na raty to się przyda każde info
 #866974  autor: Han Solo
 19 maja 2016, 14:05
Cześć powrócę do tematu bo jeszcze się nie zdecydowałem a w końcu chciałbym już się zdecydować czekanie dłużej chyba nic nie zmieni w kweście cenowej, ale też nie próżnowałem dużo łaziłem po sklepach czytałem i oglądałem , i tak na teraz moim faworytem jest lg g4 co wy na to ? myślę że niezły wybór na allegro idzie dostać za 1300zł, podoba mi się v 10 ale drogi ,

z tych co podawałem który ma najlepszy aparat? Ten lg będzie robił ładne/ najlepsze zdjęcia z nich? A przynajmniej wiele pozytywnie o nim zachwalali mi po sklepach…. I chodzi mi tez jak poprzednio trwałość na nawigację na rower by się za szybko nie rozleciał a ten lg wygląda dość solidnie sony trochę wątle wyglądają choć ładne