DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #850239  autor: Jackyy
 09 lut 2016, 17:37
Witam. Od ponad roku jestem użytkownikiem iPhone'a 5. Odpowiada mi iOS, jego wszelkie zalety i wady. Na telefonie nie grywam. Jestem raczej użytkownikiem, który potrzebuje telefonu do kontaktu, sprawdzania maili i pstryknięcia jakiejś fotki. Iphone przekonuje mnie do siebie kompaktowymi wymiarami. W internecie pojawiają się komentarze, że "piątka" to już muzeum. W mojej okolicy mam okazję kupić nowego, nieaktywowanego 5s (odbiór osobisty także widzę co biorę) za 1300zł. Zdaję sobie sprawę, że nie jest to wielki przeskok, ale jakiś zawsze. Tylko nachodzi mnie pytanie - czy warto?
Z góry dzięki za rady, pozdrawiam :)
 #850266  autor: Eragon
 09 lut 2016, 20:06
Za miesiąc ma być według plotek nowy iP w tych rozmiarach. Także sam pomyśl czy nie lepiej poczekać... ;)

Sądzę że nie opłaca się kupować 5s.

:smt006
 #850272  autor: m.sta
 09 lut 2016, 20:52
Może i będzie ale w cenie 3000 zł, póki co uważam że warto dopłacić 500 zł i przesiąść się na 5S.
 #850292  autor: tomulus
 09 lut 2016, 22:31
To kup, widzę ze juz zdecydowałeś. Jak wyjdzie coś nowego od IP bedziesz myślał o wymianie.
 #850309  autor: penguino
 09 lut 2016, 23:25
Nie opłaca się, pieniędzy sporo a różnicy nie zauważysz. Nowy maluch na pewno będzie tańszy niż "pełnoprawny" model, a to ten drugi kosztuje 3000zł.
 #850362  autor: adiq1033
 10 lut 2016, 12:36
Nowy iPhone 5S za 1300? Szczerze watpie. Co najwyzej z wymiany serwisowej Apple = 90 dni gwarancji, a nie 12 miesiecy. I jest to refurbished. Pozostaje kwestia za ile sprzedaz swoj obecny ip zeby troche ci sie zwrocilo a to zalezne jest od jego stanu oraz pamieci, podobnie w przypadku 5s - 1300zl za wersje 16gb? Taka "funkiel-nufke" mozesz kupic na Aledrogo... z Chin. :) Model 5 muzealny? Doprawdy? Te modele ciesza sie wieksza popularnoscia niz 6-ki, dlatego Apple wedlug plotek wypusci model iPhone 5 Special Edition... Lepiej dozbierac do 6S, zwykla 6 tez zaraz bedzie muzealna bo... bo tak postanowi wiekszosc?