DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #849553  autor: verona
 05 lut 2016, 17:45
Witam. Potrzebuję kupić kilka najtańszych prostych telefonów. Mają służyć tylko do odbierania/wykonywania połączeń, nic więcej. Chcę jednak by były ładowane przez micro usb bo mam wiele takich zapasowych ładowarek na ten typ więc mógł bym kupić bez nich, tym bardziej że te dołączane do używek to zwykle tanie podróbki które padają po tygodniu.

Tak więc:
1. Prosta, klasyczna budowa.
2. Ekran bez znaczenia, nie musi być nawet kolorowy.
4. Podstawowa funkcjonalność. Wszelkie dodatki typu aparat, mp3 itd całkowicie zbędne.
5. Możliwie jak najtańszy z moimi wymaganiami.
6. Ładowanie z micro usb.
7. Marka dowolna, ale skłaniałbym się do np. nokii, samsunga itp. Żadnych medionów i innych takich.
8. Najlepiej by był to jakiś starszy model, nie ważne sprzed ilu lat. Znajdywałem podobne tematy ale polecane telefony były do dzisiaj dostępne na półkach sklepów a używki były drogie. Mi wystarczą jakieś starocie.


Szukam już kilka dni ale ale allegro jest zapchane milionem telefonów i mija zanim każdego sprawdzę czy ma to wejście i da się nim ładować... Nie mogę znaleźć żadnej wyszukiwarki, listy telefonów, serii modeli czy coś które mają ładowanie z micro usb, dlatego potrzebuję jakiś konkretów i liczę że ktoś tu będzie wiedział jak się nazywały pierwsze telefony ładowane w ten sposób.

Pozdrawiam i z góry dzięki za pomoc
 #849724  autor: verona
 06 lut 2016, 22:26
20-40zł za telefon. 2-4 sztuki w zależności od ceny.

Na razie w tej cenie z micro usb (chyba) znalazłem Nokia 2700, ale tam gdzie można kupić kilka sztuk jest albo za 40zł z ładowarką (której nie potrzebuje) lub za 25zł bez ładowarki co było by super ale z simlockiem na orange (ja potrzebuję bez simlocka lub na t-mobile). Jest jakiś podobny model do 2700, może też innego producenta którego mógł bym znaleźć w tej cenie?