DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #836393  autor: sudokuu
 23 lis 2015, 20:47
Cześć!

Szukam telefonu, budżet podany w temacie. iPhony za drogie, Blackberry też są drogie, biorąc pod uwagę to co oferują, więc został tylko Windows (który ma mały wybór telefonów) i Andek :)

Zależy mi przede wszystkim na długim czasie pracy na baterii i dobrym aparacie. Nie jestem wymagającym użytkownikiem, więc telefon nie musi byc wydajnościowym potworem, ale powinien być wystarczający, aby nie zamulać. Telefon może być używany, ale w dobrym stanie. I nie chcę raczej staruszków...gwarancja mile widziana.



W tej cenie można znaleźć Lumię 735/830, Xperię m4, HTC 820, LG G4c, HTC 620, Motorola Moto G2/G3, są jeszcze chińczyki, ale nie wiem o nich wiele...



Ta Xperia wygląda zachęcająco, ma niezłe podzespoły, wg. gsmarena również niezły czas pracy na baterii. Czy to najlepsza opcja?



Dziękuje z góry za rady ;)
 #836426  autor: Eragon
 23 lis 2015, 22:57
Właściwie wymieniłeś co ciekawsze propozycje.

Chińczyki - Jeśli celujesz w 5", to jedynie Meizu M2 (mini) mógłbym polecić ale jego cena to tak do 600zł.

Tutaj jednak brałbym Lumię, szczególnie jeśli mowa o aparacie.

:smt006
 #836442  autor: sudokuu
 23 lis 2015, 23:51
Eragon pisze:Jeśli celujesz w 5", to jedynie Meizu M2 (mini)
Rozmiar ekranu jest mi dość obojętny, byleby telefon wszedł do kieszeni. Z pewnością jestem w stanie nosić dość spory telefon, jeśli miałbym z tego korzyść w postaci długiego czasu działania :)
 #836486  autor: Eragon
 24 lis 2015, 12:05
No to ze swojej strony proponuję Xiaomi Redmi Note 3 Hahhahaha ;D
Nikt go jeszcze nie ma, ale Note 2 był już warty polecenia - teraz tylko lepiej.
Oczywiście musisz poczekać ok. 2 tygodnie - na jego dostępność, a następnie 3 tygodnie na dostawę.
Jednak jestem pewny że będziesz baaaardzo zadowolony.

News o nim, masz na stronie głównej. Poczytaj recenzje Xiaomi Redmi Note 2, i pomyśl że może być tylko lepiej :P

:smt006
 #836555  autor: gramacz
 24 lis 2015, 21:41
Meizu M2 mini, ceny zaczynają się od 98$, jak chcesz chińczyka to śledź forum o chińskich telefonach, kupisz za połowę ceny.
Redmi note 3 ma być wysyłany od 11 lub 17 grudnia. (brak slotu kart SD) a wwrsja 32GB strasznie droga