DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #835718  autor: jorket
 19 lis 2015, 02:35
Witam

potrzebuje kupic cos ladnego plynnego nie zalezy mi na marce, myslalem nad czyms typu xiaomi, meizu, dooge, jakie parametry potrzebuje taki smartfon aby plynnie chodzil i dalo sie uruchomic na takim z powodzeniem 2 aplikacje ? np jak telefonujemy to zeby mozna bylo jeszcze w tym czasie np wlaczyc muzyke albo sprawdzic maila lub stronke www przejrzec ?

potrzebuje koloru bialego, nie wiem czy 2gb ram jest konieczne i octa core ? smiem watpic a potrzebuje jak najtanszego kolejny aspekt to dobry aparat i odtwarzanie muzyki w aparacie nie chodzi o ilosc mpix tylko jakosc zdjec!

i jeszcze na koniec czytalem cos o autofokusie ktory lapie w 0.1sekundy to moglaby byc przydatna rzecz tak mi sie wydaje z doswiadczenia i szybkie ladowanie po 5min ladowania godzina rozmowy!

i ekran conajmniej w rozdzielczosci hd od 4.5 do 5 cala z gorilla glass chociaz trzecia edycja!

i gdzie najtaniej wyrwac cos o takich upodobaniach jak opisalem ? moze byc malo uzywana sztuka na gwarancji, zalezy mi na niskiej cenie bo wiadomo ze za złote góry to mozna funkiel nowke wypas kupic.. ale to nie sztuka :) takze pomocy telefonowi wyjadacze!
 #835735  autor: KR2615
 19 lis 2015, 09:51
Niedawno kupiłem ojcu GoClever Quantum 2 400. Pomimo 4 rdzeni i 1GB RAMu nie jestem zadowolony z płynności. Ciekawi mnie tylko fakt, że na HTC Desire z 1 rdzeniem i 512 Ramu wszystko działało płynnie. Czyżby aż taka różnica w zapotrzebowaniu Androida na zasoby pomiędzy 2.3 a 4.1 ?
 #835737  autor: kardeusz
 19 lis 2015, 10:30
Meizu M2. Powinieneś go spokojnie znaleźć w Polsce. Dobry towar w bardzo dobrej cenie.
 #835741  autor: jorket
 19 lis 2015, 10:48
Wydaje mi sie ze taki XIAOMI REDMI NOTE 2 bylby lepszym wyborem na allegro za 629zl razem z wysylka i 8 rdzeni po 2ghz a ten meizu ma tylko 4 i chyba nizej taktowane..
 #835742  autor: marxxx
 19 lis 2015, 11:12
Co wy z tymi rdzeniami, to ma główne znaczenie dla oszczędzania baterii, wymagająca aplikacja , wszystkie rdzenie, Rozmowa to tylko 2, reszta uśpione.
Meizu M2 za 450zł jest bardzo dobrą propozycją.

Chcesz lepszy w cenie RN2 to popatrz na LeTv Le 1S, ostatnio najlepiej sprzedający się telefon na świecie, w tydzień po premierze sprzedano tych telefonów za 20 miliardów dolarów(10 mln sztuk).
 #835743  autor: kardeusz
 19 lis 2015, 11:18
Nie napisałeś do jakiej kwoty ma być smartfon. W codziennym użytkowaniu Meizu M2 dałby radę, ale jeśli możesz dopłacić to wiadomo, że Xiaomi będzie lepszy. Możesz zobaczyć też Meizu M2 Note.
A i do jakiej kwoty możesz zapłacić?
Bo są jeszcze lepsze Meizu np. Meizu Pro 5 Mini i Meizu MX 5
 #835773  autor: Eragon
 19 lis 2015, 16:42
Kolega nie określił kwoty maxymalnej ale.... Uwaga dla kolegów wyżej:
- Tani (czyli odpada Pro 5 Mini-którego zresztą jeszcze nia ma, oraz inne flagowce)
- Max 5 Cali (czyli odpadają wszelkie Noty)

Widzę że kolega stawia na dobre działanie, i codzienny normalny użytek.
Najlepszymi wyborami (cena/jakość/wsparcie) są 2 telefony:

1. Jeśli budżet Twój wynosi do 600zł - bierz Meizu M2 Mini.

2. Jeśli jednak, wynosi on do 1000zł - wtedy Xiaomi Mi4C. Oczywiście kupując z chin.
Ps. Gorilla Glass występuje rzadko... No ale coś za coś ;D

:smt006
 #835783  autor: dan7
 19 lis 2015, 17:54
No 2000 $ to trochę drogo za nawet taki sprzęt :smt017

Sok przecierowy z Orange, Play, Virgin i T-Mobile