DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #827526  autor: Teratris
 07 paź 2015, 11:24
Witam,
moja dziewczyna szuka telefonu do 800 zł, nigdy wcześniej nie miała smartphona, ja mam lumie i mówi że wolałaby androida bo jej się nie podoba win.
Wymagania:
-nowy
-ekran max 5 cali,
-jak najlepsza bateria,
-dobry aparat
-żeby się nie wieszał za często
Spodobał jej się samsung J5 i grand prime, co sądzicie o nich? Warto dopłacać do J5 czy lepiej tańszego grand prime? Czy może znajdzie się coś lepszego do tej kwoty?
Pozdrawiam!
 #827596  autor: penguino
 07 paź 2015, 15:12
Zdecydowanie lepiej dopłacić do J5, Android 5.1.1 z odchudzoną nakładką działa sprawnie, dobry ekran, aparat, bateria. Główna wada - brak czujnika światła.
 #827751  autor: Eragon
 07 paź 2015, 22:20
Jeśli akceptujesz marki spoza-sklepowe - to za ~760zł Xiaomi Redmi Note 2 - ekran 5,5" - ale jeśli będzie noszony w torebce... ;D

:smt006