DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #827438  autor: Tapir
 06 paź 2015, 23:17
Witajcie.

Moja żona ciągle marudzi, że jej Lenovo A850 robi "fatalne zdjęcia". W związku z tym postanowiłem kupić jej jakiś używany smartfon. W zasadzie najbardziej skłaniam się ku LG G3, ale jest jeszcze Xperia Z2. Który z tych telefonów warto wybrać i jaki model kupić - mają różne oznaczenia i niewiedza może sporo kosztować. Ile powinny kosztować te telefony? Obecnie znalazłem Xperię Z2 D6503 16GB za 1000zł, LG G3 w przedziale 950-1100zł.

Z góry dzięki za pomoc
 #827473  autor: xR_32x
 07 paź 2015, 01:52
G3 bedzie robic lepsze zdjecia ale wersja z 2gb ram moze sie przycinac, procek nie ogarnia rozdzielczosci ekranu. Z2 to dobry telefon, kolega uzywa i jest bardzo zadowolony. Cena za uzywany wydaje sie dobra no ale to trzeba widziec stan i ile zostalo gwarancji. Na korzysc Z2 jest rozdzielczosc bo wynosi 5,2 wiec dla kobiety chyba lepiej i pewniej bedzie lezec w reku ( g3 ma 5,5).
 #827714  autor: best
 07 paź 2015, 20:36
xR_32x pisze:Na korzysc Z2 jest rozdzielczosc bo wynosi 5,2 wiec dla kobiety chyba lepiej i pewniej bedzie lezec w reku ( g3 ma 5,5).
Nie wiem, czy wiesz, ale Sony, pomimo mniejszego ekranu o 0,3 jest prawie takich samych wymiarów (różnica max 1 mm).
Poza tym czego nie ogarnia? Nie widzę, żeby działał gorzej od np. S5. Ale drobną różnicę czuć w porównaniu z Z2. Niedużą, ale jednak.