DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #820512  autor: Iwo84
 31 sie 2015, 22:35
Hej
szukam nowego telefonu i proszę o pomoc w wyborze. Priorytety:
    LTE
    GPS offline
    darmowa nawigacja - nie musi być super - kiedyś Nokia Maps za starych dobrych czasów z Symbianem wystarczała - byle były aktualizacje.
    względnie mocna bateria
    minimum 8 GB przestrzeni i 1 GB RAMu.
    przekątna ekranu od 4,5 do maksymalnie 5 cali (z tym że im mniej tym lepiej...)
    do 600zł za nówkę sztukę
    nienajgorszy aparat z fleszem - nie gorszy niż w LG L7 II...
    slot na kartę MikroSD
    Fabrycznie już Android 5- jakoś tak mam, że z najnowszym chcę. Od biedy Win8, ale jakoś bez przekonania.
mile widziane
    wymienny akumulator
    możliwość wgrania mapy Polski aktualnej za darmo.
    DUAL SIM choć wiem że to będzie trudne więc na koniec wish list...
zastosowanie:
    primo - przeglądanie internetu, fora, zakupy internetowe itd. dzwonienie,
    secundo - czytanie pdfów, pracowych spraw w open/office, nawigacja od święta,
Jeśli ktoś chce namawiać na wyższy budżet, to proszę o informację dlaczego warto.
Genralnie nie chcę kupować za drogiego, bo szkoda kasy...
Jeden już mi ukradli a drugi mi upadł niefartownie.

Wstępnie wpadły mi w oko
    LG LEON z LTE oraz
    Samsung Galaxy Core Prime LTE oraz
    Microsoft Lumia 640 LTE
http://www.telepolis.pl/porownanie,4,7, ... 737,2697,0
Proszę mi nie pisać ten lepszy aparat, bo ma więcej MP, bo takich bzdur nie czytam.
W zamian mogę na PW czy w hydeparku podpowiedzieć jaki aparat fotograficzny wybrać, bo tu się znam bdb.
Ostatnio zmieniony 31 sie 2015, 23:12 przez Iwo84, łącznie zmieniany 1 raz.
 #820515  autor: bulgar_rpk
 31 sie 2015, 22:39
Jezeli multum aplikacji nie jest priorytetem to można wybrać Lumie 640 LTE jest opcja również z Dual SIM i LTE ;)

MY400x,MT50,A52,T290i,C260,L760,K510i,J105I,Avila,K770I
,3110c,I5800,6300,E65,PAP3500,S'POP,Ace2,L530DS,Y560 L01, Idol 4, R4A
 #820539  autor: motov3
 31 sie 2015, 23:40
Jeden szaleniec z tego forum za 600zl utrafil LUMIE 830 z OLX. Wiec jesli bedziesz patrzyl na Lumie to zacznij od 830, pozniej 735 a na koncu 640tke. :)

Obrazek
 #821768  autor: Iwo84
 06 wrz 2015, 20:39
bulgar_rpk pisze:Jezeli multum aplikacji nie jest priorytetem to można wybrać Lumie 640 LTE jest opcja również z Dual SIM i LTE ;)
Nie widzę opcji 640 z Dual SIM i LTE, widzę tylko z Dual SIM lub LTE.
Wśród innych też ciężko z wyborem http://www.telepolis.pl/telefony,4,1,1. ... pojemnosc=
Znalazłem pod Androida Huawei P8 Lite ale niestety ponad budżet.
Nowe porównanie S Galaxy Core, LG Leon i P8 Lite:
http://www.telepolis.pl/porownanie,4,7, ... 697,2712,0
Jak na razie wygrywa po prostu najtańszy z LG Leon LTE wg ceneo juz za 519 zł - http://www.ceneo.pl/37335479
Czy polecacie coś innego jeszcze?