DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #815397  autor: joseph
 02 sie 2015, 21:43
hej,
miły złodziej wczoraj pomógł mi z problemem którym był samsung galaxy young bodajże..szczerze mówiąc nie wiem nawet co to był za model,zbytnio się nie polubiliśmy.telefon strasznie wolny i więcej się z nim denerwowałem niż było z niego użytku. obecnie jestem totalnie poza branżą i czasu na wnikliwe poszukiwania też brak dlatego zwracam sie do was..

nie jestem przywiązany do żadnej marki, potrzebuję telefonu do whatsappa, map, no i czasem dzwonienia.czegoś co będzie działać płynnie w przeciwieństwie do poprzednika. nie będę spedzał przy nim całych dni bo mój pakiet internetu jest ograniczony do 600 mb
nie za bardzo przekonują mnie telefony 5 calowe bo to małe cegły jak dla mnie ale obawiam się że bez tego się nie obejdzie więc jestem w stanie to zaakceptować.

gdzieś na telepolis przeczyałem ciekawe opinie o motoroli moto g jako jeden z najlepszych telefonów w segmencie. zgadzacie sie? co ma podobną specyfikację? i który model motoroli ewentualnie lepszy..
 #815413  autor: adiq1033
 03 sie 2015, 00:43
Jeżeli to był Young z ktorego nie byles zadowolony, a na którym miałeś Androida to nie pchaj się ponownie w ten system. Za 600zł możesz kupić używanego iPhone 5, ewentualnie przejrzyj oferte Nokia/Microsoft Lumia. Ja obecnie korzystam z modelu 1320 (tak, mała 6 calowa cegla) i złego słowa o niej nie powiem, ano może poza niewymienialnym, wbudowanym akumulatorem. :D