DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #813689  autor: misswoman
 23 lip 2015, 21:20
mam najnowsze wiadomosci z frontu, chcecie poczytac? :)
stwierdzilam, ze zadzwonie ostatni raz do orange i albo woz albo przewoz. przedstawiam cala sytuacje i mowie ze chce rozmawiac z DUK bo dzwonilam juz dwukrotnie w tej sprawie i caly czas ta sama gadka [za pierwszym razem (ponad 3 miesiace do konca umowy) Pani powiedziala ze teraz na pewno nie mozna bo jest wiecej niz 3 m-ce a dzis dzwonilam (mniej niz 90 dni) to pan powiedzial ze tez nie mozna, trzeba czekac do konca umowy.] no i mila pani potwierdzila moja teze ze pierwsza pani konsultant wprowadzila mnie w blad bo jesli jest wiecej niz 90 dni to mozna przejsc na abonament :/ no i poradzila mi zeby napisac mejla reklamacje do orange w celu wyjasnienia zaistnialej sytuacji ;) poradzila mi jeszcze aby w mejlu zazadac (!) odsluchu rozmowy z ta pierwsza pania konsultant... no to zabieram sie za pisanie w takim razie. jesli uznaja mi ta reklamacje to ciekawe na jakich warunkach w ramach rekompensaty dadza mi abonament :)
 #813702  autor: misswoman
 23 lip 2015, 21:53
:evil: :evil: :evil:
wez mnie nawet nie zalamuj :cry:
mejl wyslany, zobaczymy co oni na to. jesli bedzie tak jak piszesz to baj baj Orange :D
ja naprawde na tym nie trace, tylko oni. Ich sprawa. Ja przynajmniej bede miala pewnosc ze zrobilam wszystko co w mojej mocy aczkolwiek caly czas uwazam ze to zenujace zeby to abonentowi bardziej zalezalo niz operatorowi!
 #813861  autor: Wiksa11
 24 lip 2015, 18:06
Podobnie miałem tuż przed przejściem z Plusa do Play, zostawiłem na ich stronie dane kontaktowe, zadzwonili raz, konsultantka w ogóle nie spytała czego ja chcę tylko poleciała z randomową ofertą po czym stwierdziła, że będą do mnie oddzwaniać co oczywiście nie nastąpiło. Sieci nastawiają się bardziej na pozyskiwanie klientów niż ich utrzymanie, aczkolwiek widząc podejście wielu Polaków ("nie narzekam jakoś mi wystarcza, płacę ile płacę") nie dziwię się takiej strategii działania.

Orange - sieć Januszy.
 #814165  autor: misswoman
 26 lip 2015, 19:22
Czy jak nie chce aby umowa, ktora za niedlugo mi sie konczy przeszla w umowe na czas nieokreslony to powinnam zlozyc pisemko w Orange takie:
1) Oświadczenie
Niniejszym oświadczam, iż z zachowaniem ustawowego 1-miesięcznego okresu wypowiedzenia umowy proszę o nieprzedłużanie umowy z dnia ... po jej zakończeniu.
czy takie:
2)Niniejszym oświadczam, iż z zachowaniem ustawowego 1-miesięcznego okresu wypowiedzenia umowy wypowiadam umowe o swiadczenie uslug zawartej w umowie dla numeru ........... ze skutkiem na koniec ostatniego okresu rozliczeniowego (wraz z koncem trwania umowy)
czy to to samo? :P
i jak zloze takie pisemko to znaczy ze mi nie przedluza dalej tej umowy ale nadal bede w Orange tyle ze na karte, tak?
 #814233  autor: misswoman
 27 lip 2015, 11:29
Odpisal Orange - ble, ble ble.. i dalej: Potwierdzam, że Pani doświadczenia nie należą do typowych dla naszych Klientów, którym staramy się zapewnić wysoką jakość usług. Przykro
nam, że w Pani odczuciu nie zostało to zagwarantowane.
Proszę przyjąć nasze przeprosiny, jeśli przekazane podczas kontaktu
telefonicznego informację były niewłaściwe.

Rece i cycki opadaja normalnie!
:x
 #814238  autor: user_delete44
 27 lip 2015, 12:04
Przechodzisz na kartę po zakończeniu umowy, być może będziesz musiała ją zarejestrować (wieki temu kończyłem abonament i wtedy musiałem, mimo, że przecież op miał moje dane z umowy), po zarejestrowaniu możesz przenieść numer do dowolnego innego operatora, nieważne czy na kartę, czy na abonament. Często wiąże się to z korzyściami, typu ileś abonamentów za 1 zł, albo gratisowymi złotówkami na konto, bądź do doładowań w przypadku karty.

Do wcześniejszej dyskusji pobocznej karta: czy abonament, dorzucę grosik:
Nie mając abonamentu nie tracę czasu na wyjaśnianie pomyłek w naliczeniach:)
Mam prepaid od wielu lat i może z raz coś źle naliczyli, a znajomi abonamentowcy dość często muszą reklamować wysokość opłat. Nie twierdzę, że to celowe działania opów, ale pewnie ileś tam procent machnie ręką lub zgoła w ogóle nie zauważy, a przecież i tak jest uwiązany długą umową, więc nie odejdzie, bo kara umowna itp.... A to może rodzić podejrzenia:)
 #814327  autor: krecik6667
 27 lip 2015, 19:43
czyli odpisali to co Ci mowilem. w sumie jak chcesz przenosi to lepiej nie skladac rezygnacji. widzialem juz rozne cyrki w takich przypadkach. tylko jak przeniesiesz z karty abo moze nie byc 69,99 a 75,98 na cała umowe. nie jest to wielka kwota ale jednak
 #814358  autor: misswoman
 27 lip 2015, 21:55
nie, nie, po tej akcji na pewno nie bede przechodzic na karte. napisalam do nich mejla z odpowiedzia ze w takiej sytuacji powinni mi to cale zajscie jakos zrekompensowac :D napisalam jaki chce abo i konkretnie ktore telefony no i zobaczymy co mi teraz odpisza. na 99,9% nastawiam sie na Play :lol:

no to teraz jako zesmy troche zboczyli z tematu ;) to co byscie doradzili?
-Sony Xperia M2Aqua (159zl)
-M2 (1zl)
-Samsung galaxy A3 (249zl)
-Huawei P8Lite (99zl)
-Lg G4c (119zl)
- HTC Desire 620 (89zl)
 #814915  autor: misswoman
 30 lip 2015, 17:57
Odpisalo Orange. Z czystej sympatii do Was nie bede tu przytaczac ich odpowiedzi, mozna sie z reszta jej domyslac :twisted: dzwonialm juz po salonach play o tego P8 i w jednym jest! :D takze dzis albo jutro bede juz go miec! :D
a jeszcze pyt.-jaka karta sim do niego? nano czy micro bo internety podaja sprzeczne informacje :/